Садів
2.0(2)

Контакти: +380 (50) 586 49 20Сергій Анатолійович
Площа водойми: 152.0 Га
Середня глибина: 2.5 м
Максимальна глибина: 1.2 м
Умови риболовлі: Платно
Примітка по оплаті: Лише по попередній домовленості: карась і щука 50 грн. короп і товстолоб 100.00грн. Річний абонемент 1200 грн
Умови для відпочинку: Магазин: графік роботи: 10:00-22:00 Бесідки: 10 шт для відпочинку 3 шт на воді рибацькі Вартість оренди бесідки на воді – 100 грн за світловий день Дискотека: Вартість квитка 5 грн з людини
Особливості:
Оновлено: 18 Червня 2018


Розмір озера: Площа водного дзеркала – 15.2 гектар.

Характер дна: тверде дно, наявність затоплених чагарників. Водна рослинність, а саме лепеха, очерет, лілії наявні переважно вздовж прибережної зони, а також біля з’єднання з річкою Чорногузка.

Глибина: Середня глибина ставу – 1,2м; максимальна глибина – 2,5м

Рослинність водойми: Велика частина берегової лінії має зручний доступ до води. Але є й частина берегу, що важкодоступна, має болотистий характер, щільно поросла густою рослинністю та очеретом, саме ці місця дуже перспективні з точки зору риболовлі.

Наявність місць лову: достатньо.

Риболовецький пресинг: присутній.

Риба: Короп, Карась, Товстолоб, Щука, Окунь, Плотва, Линок, Амур, Сом.

Рекомендовані наживки:

Умови риболовлі: разовий відлов риби можливлий лише по попередній домовленості з власником!
Отож, риболовля на ставу здійснюється лише за наявності:
Абонементу на рік – 1200 грн
Разового квитка на день для ловлі карася – 50 грн
Разового квитка на день для ловлі щуки – 50 грн.
Разового квитка на день для ловлі коропа, товсто лоба – 100 грн.
Окрім того регламентується в залежності від сезону, ловля того чи іншого виду риби, розмір риби та її загальна вага.
В зимовий період риболовля на водоймі категорично заборонена.

Умови для відпочинку: Магазин:
графік роботи: 10:00-22:00

Бесідки:
10 шт для відпочинку
3 шт на воді рибацькі
Вартість оренди бесідки на воді – 100 грн за світловий день

Дискотека:
Вартість квитка 5 грн з людини

Проїзд:

Контакт, через який можна замовити місце, просто домовитися приїхати порибалити, розпитати про те чи інше: 0505864920 Сергій Анатолійович.

Джерела в Інтернеті, де можна почитати про дану водойму:
Власний сайт: http://sadiv.lutsk.ua/
http://rybalka.lutsk.ua/forum/viewtopic.php?f=37&t=103
http://board.lutsk.ua/topic/116461-sadv/
http://www.rubalka.net/blogs/blog-pro-snast-prikormki-privadi-ta-nshe/stav-v-sel-sad-v-luckogo-raionu-volinsko-oblast.html
rybalka.lutsk.ua

Загальна інформація про водойму:

Став в селі Садів, Луцького району, Волинської області. Став з’єднаний з річкою Чорногузка.
Доїзд до ставу комфортний, і дозволяє зупинятись в безпосередній близькості біля водойми.

По видовому складу господарем ставляться досить амбіційні плани, а саме зариблення ставу судаком, …
Риболовля на даній водоймі платна та дозволяється ловити виключно з берега. Умови лову риби чітко регламентуються, виключно з огляду на продуктивне існування водойми, розвитку та відтворення наявної риби. Пріоритет в можливості рибалити на даній водоймі віддається в реалізації обмеженої кількості абонементів на одного рибалку. В окремих випадках, та з огляду на розвиток видового складу риби дозволяється риболовля з оплатою за день.

Саме завдяки бережному відношенню господаря ставу, на данний момент наявні досить серйозні екземпляри коропа – 4.7кг, карася – 0.920кг, щуки-7.2кг…
Потрохи налагоджуються стосунки з організаціями риболовного спорту в напрямку розвиту та популяризації риболовлі, ну і звісно проведення у майбутньому змагань серед рибалок.
Постійно здійснюється зариблення ставка рибою. Графік зариблення по можливості буде викладатися нижче.
Донедавна став був нічий, та перебував настільки у занедбаному становищі, що споглядати на нього як на повноцінну водойму аж ніяк не можливо було.

Власне з появою власника, господаря і пов’язане відродження даної водойми з 2008р. в повноцінному вигляді, відновленням популяції риби, і відповідно можливості успішно рибалити. Господарем-рятівником ставку в с. Садів став Сергій Жук. Тільки йому відомий весь об’єм робіт, затрат часу і коштів, які довелося вкласти для того, щоб відродити дану водойму. Чистка та поглиблення значної частини ставу технікою, реконструкція дамби, вирубка значної частини чагарників, якими заріс став в період безгосподарності, все це робилося власними коштами і силами його та друзів.

На сьогоднішній день водойма має статус Ставково-рибне господарство, що дозволяє ефективно розвиватися та ставити амбіційні плани на майбутнє. Персонал Ставково-рибного господарства постійно працює для утримання ставу в чистоті, дотримання регламентих норм лову риби. Також здійснюється охорона ставу від безконтрольного та браконьєрського лову риби в нічний та денний час за допомогою сучасних приладів навігації.

Завдяки реалізованій на сьогоднішній день компресорній подачі кисню у воду значно знижується ризик замору риби в зимовий та літній періоди. Дана система практично не має аналогів у Волинській області.

Також для комфорного відпочинку на риболовлі в декількох метрах від ставу знаходяться магазин, бесідки, мангали, тенти, все що необхідне як для рибалки, так і для його сім’ї та друзів.
Отож, господар ставу Сергій робить усе для того, щоб створити прекрасні умови для гарного, якісного відпочинку рибалок. Головне, щоб йому у цьому у нашій не вельми досконалій державі не заважали.

Лише після того як дізнаєшся в якому стані був даний став, і що вдалося зробити за дуже короткий період часу, перетворивши став на дуже цікаву водойму, починаєш розуміти наскільки необхідний ефективний власник-господар, яким є Сергій Жук. Тому від імені усіх волинських рибалок, і не тільки волинських, зичимо Сергію здоров’я, натхнення та можливостей розвивати розпочату нелегку справу.

Регламент риболовлі на ставку станом на 01.11.10
– Риболовля мирної риби, а саме карася, коропа, товстолоба без абонементського квитка – заборонена. Відновлення можливості ловлі з оплатою за день буде 01.08.11
– Риболовля щуки з оплатою за півдня – 30грн, за цілий день – 50грн.
– Чітко відслідковується безконтрольне засмічування прибережної частини та самого ставу. Рибалки, які помічаються за даними зловживаннями позбавляться можливості подальшої рибовлі.

У Садові рибалка тільки по річним абонементам, вартість 1200 грн на рік. Разова рибалка тільки при домовленості з власником ставу (охоронці такі питання не вирішують). Номер телефону власника 05О586492О Сергій Анатолійович. Дісно, кількість риби зашкалює, при правильному підборі наживки, оснастки і місця ловлі можна досить результативно порибалити. Карась клює переважно весь день від 100 до 500 гр., карп від 800 гр. до 4.5кг що був виловлений цього року. Також велика кількість щуки від 600грн і до 6.7кг що була зловлена весною.

Останній спуск води: 2007 рік
Останні зариблення:
Восени 2010 року – 700 кг малька карпа
Восени 2011 року:
– 1300 кг коропа середньої наважки 350-400гр.
– 800 кг товстолоба середньої наважки 350-400гр.
21.03.13 здійснювалося чергове зариблення ставу коропом – 500 кг.

 


Коментарі