Родатичі, база відпочинку Сокіл
2.0(1)

Середня глибина: 1.0 м
Максимальна глибина: 4.0 м
Умови риболовлі: Платно
Коли можна рибалити: Цілодобово
Ціна за світлу пору доби: 40грн
Примітка по оплаті: 40 грн, зимова рибалка 20 грн
Умови для відпочинку: За відпочинок з особи 10-15гр і палатку теж можна ставити, за автотранспорт 10 грн, за будиночок не пригадую та ціна також символічна, Сервіс свого роду спартанський, бажавби кращого, доміки розташовані від заїзду і до самої водойми ( зроблені з дерева, ліжка металеві на пружинах, води та санузла в них не має, туалет на території загальний, вода з криниці, матраси можуть розказати всю історію відпочиваючих тож постіль бажано брати із собою, попід озеро є столики в тіні, охорона організовує мангал за 30 гривень та дрова, цін на останні не знаю).
Особливості:
Оновлено: 19 Жовтня 2023


База відпочинку “Сокіл” розташовна в селі Родатичі з лівої сторони якщо їхати зі Львова, метрів 200-300 від бази “Чарівна Долина”.
Став належить заводу Лорта, колишня база відпочинку для малих піонерів. Є будички і достатньо місця для приємного відпочинку.
На території бази багато “піонерських” будиночків мона відпочити правда тільки літом, зимою опалювати там немає в чому,катамарани, столики, мангали, все є. Саме озеро на словах не спускалось давно, перше не було господаря, а минулого року по словах директора (мій знайомий) хотіли спустити, позривали болти на шлюзі і дали собі спокій, знову ж таки по словам в озері є карп, карась, окунь, щука. Навколо озера є дорога, тож з проїздом до місця лову немає проблем.

Мінус це велика кількість дрібної риби як верховодки та плотви, котра оббиває всю м’яку наживку.

 

Зовнішня розвідка доповідає

26.10.2016

Інформація від адміністрації, риболовля повністю заборонена до весни, щоб хтось неспортив собі вихідні і не попав на бензин.

http://www.active.lviv.ua/topic-t8595.html


Коментарі