Відпочинок в межах Рівного
4.0(3)

Контакти: +380 (96) 713 64 05
Площа водойми: 0.5 Га
Умови риболовлі: Платно
Коли можна рибалити: Лише вдень
Примітка по оплаті: Cпортивна рибна ловля – 100 грн з людини за вудку.Щоб взяти рибу з собою: щука, окунь – 50 грн за 1 кг, карп, карась, амур, товстолоб – 75 грн, линок – 100 грн.
Умови для відпочинку: Є платні альтанки,Мангал входить у вартість , дрова можна купити на міці
Особливості:
Оновлено: 07 Квітня 2019

В першу чергу це зона відпочинку, де справляють дні народження й інші свята. Побудовані альтанки, є місце для відпочинку дітям. На території є власний зоопарк з екзотичними птахами.
Рибалити дорого місця дуже мало. Місце потрібно бронювати заздалегідь.(096136405) якщо нема часу кудись виїхати це саме то де можна відпочити з сім’єю та порибиалити.

І хоча це місце для рибалок всім відоме як "Рівнехолод" ми змушені змінити назву цієї точки у нас на мапі у зв'язку з отриманим листом(стиль, орфографія та пунктуація збережена):

Зауваження

Відправлено на: Вів вересня 12, 2017 2:03 pm
Від: Сергій11

Наше підприємство це Рівнехолод, нам неподобається шо ви опублікували неправдиву інформацію. Біседкі біла нашого підприємства не належать нам, а ви написали що це наші. Ми займаємося ягодою, наші клієнти заходять і інтернет і бачать озеро, зоопарк. Будь - ласка змініть назву або видаліть повідомлення. Плюс я в чора ходив но них на біседкі вони хочуть щоб їх називали (((ВІДПОЧИНОК В МЕЖАХ РІВНОГО)))Можна біля металобази. В загалі можна щоб не згадували про Рівнехолод,наперед дякую Вам.

То ж тепер це "Відпочинок в межах Рівного" біля металобази, але не Рівнехолод =]


Коментарі