Рівне, кар'єр колишнього цегельного заводу
2.3(3)

Площа водойми: 0.43 Га
Середня глибина: 2.0 м
Максимальна глибина: 5.0 м
Умови риболовлі: Безкоштовно
Коли можна рибалити: Цілодобово
Умови для відпочинку: промислова зона, який там відпочинок
Особливості:
Оновлено: 07 Жовтня 2022


Водойма знаходиться в межах міста, їдучи по напрямку до луцького кільця буде тролейбусна зупинка(всі її називають кірпічний завод, хоча самого заводу вже давно нема), там є невеличка арка синього кольору, проходимо в неї і пішки топаєм метрів 300, там якісь бази знаходяться, можна будь кого запитати, якщо заблукаєте.

Тепер на рахунок рибалки: глибини метрів 5, біля берега 1-2м.

Став частково пересохший, може вже й давно судячи з кількості сміття в південній частині. Ходить чувак у формі охорони, й просить не ходити далі ніж стежка понад ставом бо "приватна територія вже". Ставок дуже поріс кропивою у воді. Майже 90% території до самої поверхні, чисто лише уздовж берегової лінії ближче до очерету.


Сюди також навідуються браки 🙁

знаю цю водойму з 1982р. Так риба там є і раки також – це приємне. Неприємне те, що біля кар”єра розташовані з одного боку цегляний завод з іншого велике автопіприємство. Скільки памятаю ці підприємства зливали в кар”єр свої відходи, особливо автоколонна. Бували тікі часи коли вся поверхня вкривалась райдужною плівкою. Риба частково дохла, виживала витриваліша і пристосовувалася до життя в забрудненій воді.
Пам”ятаю, ще за часів моїх шкільних років 20 назад там був зловлений карп близько 1м довжиною. Можливо зараз ситуація змінилась и забруднення зменшилося. Однак я би рибу з цієї водойми не їв, здоров”я дорожче.

 


http://rivnefish.com/forum/viewtopic.php?f=649&t=425260


Коментарі