Ремезівці
3.8(4)

Площа водойми: 0.01 Га
Середня глибина: 2.0 м
Максимальна глибина: 3.0 м
Умови риболовлі: Безкоштовно
Коли можна рибалити: Лише вдень
Умови для відпочинку: Можна підїхати під саме озеро, дорога така як українська, є два ставки(один більший другий менший) і 3 маточники.
Оновлено: 17 Лютого 2018


Водойма класна є де відпочити. Поблизу ліс сосновий. Сюди їхати хіба тільки на шашлик так як риби в Ремезівцях опше немає. Я сам місцевий часто буваю на водоймі але ні карась, ні лин, хіба маленька плотва, щука колись гарно клювала зараз тоже її немає. Проблема в тому що минулого року в нерестовий період появилося нове лице і нова “охрана” чоловік під мєсною назвою “Пепік” може хто чув(має свої ресторани в Золочеві) охороняв ходив з якимось листочками виганяв, виписував штрафи щоби зробити собі “тишину” на ніч. Бо в ночі брав лодку електровудочки колєґів і десь за 3-4 дня витовк в прямому смислі всю рибу яка була навіть не встигав просто всьої забирати бо мертвої по під берег було дуже багато. Такшо навіть та що залишилася вже і не нереститься і не клює.
Місцевий рибалка. с.Ремезівці, Львівська обл. 29 травня 2014 року

Зовнішня розвідка доповідає

22.11.2016
Перше озеро практично - мертве. Якщо там і є щось живе крім лина, то зимою точно не виживе так як глибина там - 10 см води, решта мул. Мулу як де - де по коліна, де по груди. Цього року, на відміну від інших, жодного разу не бачив сплесків великої риби.
Друге озеро ще радувало цього року щучками, так як на мирну рибу у мене часу не було. Деякі екземплярчики досить важкенькі( в районі 2 кг ). Попадались і більші(до 5 кг) але не мені особисто. Востаннє був там наприкінці жовтня але безрезультативно. Загалом озера в плачевному стані - пересихає річка,ставлять сітки, крім того місцеві і приїзджі не прибирають після себе, тому кількість сміття тільки збільшується.


Коментарі