Ратищі

Площа водойми: 260.0 Га
Максимальна глибина: 2.5 м
Умови риболовлі: Безкоштовно
Коли можна рибалити: Лише вдень
Оновлено: 16 Жовтня 2016

Дуже цікаве місце, як для спінінгістів так і для тих хто ловить білу рибу. Ловля берегова, в водоймі є багато карася, плотви,окуня, щуки, амура, товстолобика, карпа.Карпи понад 10кг., але це рідкість переважно клюють по 2кг.-6кг. бойли карп там не бере,щуки попадаються теж до 6 кг.Особисто я ловив щуку на 3,8кг., були кілька разів (Крокодилячі обриви). Якщо їхати з Тернополя по дорозі Тернотіль-Броди то за с.Залізці повернути на ліво с.Чистопади в самому селі направо 3км. і намісці. Ловля проходить на водоймі біля магазину, всі остальні ставки відносяться до рибного господарства

Йю водойму важко назвати ставком, вона більше нагадує канал. На початку ширина приблизно 120 м. потім поступово звужується, довжина 3 км. :)Переночувати можна хіба в палатці, або в автомобілі. Рибалка там ніколи не була платною!На одному з берегів будують щось похоже на (баню. сауну) можливо буде якийсь мотель або база відпочинку. :booze: На водоймі є дерева над водою, камиші, на звуженні є незначна течія, різноманітні заводі. 8)Глибина не перевищує 2,5м.
© VIRUS » 11 червня 2009

Останні роки рибалка там недуже!Сьогодні був там по хижаку повний ноль (маєтьсь на увазі біля магазину).Сиділи два рибаки на білу рибу зловили по 5-8 карасиків грам по80-120.Туди треба попасти на кльов,хоч знаю людей які ловлять досить яктивно.Карпи по5 і більше кг,це швидше рідкість ніж закономірність.Місцеві ставлять сітки,серед білого дня,а чудак який там щось будує,загородився і напротилежний берег вже незайдеш,сітками він теж бавиться!Колись ширина каналу була не велика,років 2 назад хтось його зробив значно ширшим,з якою метою невідомо?А от рядот тиче річечка,і є канал то на каналі за 2 години зловив 5 щук,одна 1.800кг дві по 800 грам, 600грам,400грам.Три окуні один з них 600 грам 550грам,300 грам.Ще були сходи крупного окуня.Потім приїхав сторож і попросив мене піти,сказавши ,що блище 50 метрів від ставу ловити заборонено(через дамбу став робгоспу).На річці мєсні тамтого року ловили класного окуня від 400-1600грам,карпіки правда в основній масі маленький до 1кг.
© Rubolov2008 » 13 червня 2009


Коментарі