Ратищі

Максимальна глибина: 2.5 м
Умови риболовлі: Невідомо
Коли можна рибалити: Лише вдень
Умови для відпочинку: На початку ширина приблизно 120 м. потім поступово звужується, довжина 3 км. Переночувати можна хіба в палатці, або в автомобілі. Рибалка там ніколи не була платною!
Оновлено: 01 Жовтня 2014


Якщо їхати з Тернополя по дорозі Тернопіль-Броди, то за с.Залізці повернути наліво с.Чистопади в самому селі направо 3км. і намісці.

Цю водойму важко назвати ставком, вона більше нагадує канал. На початку ширина приблизно 120 м. потім поступово звужується, довжина 3 км

На водоймі є дерева над водою, камиші, на звуженні є незначна течія, різноманітні заводі.

Дуже цікаве місце, як для спінінгістів так і для тих хто ловить білу рибу. Ловля берегова, в водоймі є багато карася, плотви,окуня, щуки, амура, товстолобика, карпа.Карпи понад 10кг., але це рідкість переважно клюють по 2кг.-6кг. бойли карп там не бере,щуки попадаються теж до 6 кг.Особисто я ловив щуку на 3,8кг., були кілька разів (Крокодилячі обриви). Якщо їхати з Тернополя по дорозі Тернотіль-Броди то за с.Залізці повернути на ліво с.Чистопади в самому селі направо 3км. і намісці. Ловля проходить на водоймі біля магазину, всі остальні ставки відносяться до рибного господарства.

Зборівський район,Тернопільська область

http://vk.com/ratyshchi
http://www.active.lviv.ua/c-t2601.html


Коментарі