Пустомити, біля цервки

Площа водойми: 2.4 Га
Середня глибина: 1.0 м
Максимальна глибина: 1.5 м
Умови риболовлі: Платно
Коли можна рибалити: Цілодобово
Примітка по оплаті: існує місцева спілка риболовів, які опікуються водоймою
Умови для відпочинку: На території водойми нічого немає(маю на увазі тиму альтанок, містків,стоянка машин і тд тп) Рибалка - 15грн(літом ще було безкоштовно але вирішили збирати гроші на церкву), зимою там не був але друг казав шо був пару раз в грудні-січні і ніхто гроші не збирав Машину можна залишити на дорозі,або на лівому березі.
Особливості:
Оновлено: 15 Квітня 2015


Озеро невелике але цікаве. Шкода лише, що влітку сильно заростає водоростями.

З сторони дороги є будівля стара ,з одного боку є шлюз вода стікає в якись канальчик (в ньому можна наловити малька ), з другого боку ростуть поодинокі дерева,одне велике дерево впало у воду.Над озером біля будівлі проходить ел. лінія(тому для любителів покидати в висоту ваші наживки можуть залишитись там коли був там в Листопаді то бачив там непогану вже колекція назбиралась штук 15 😀 )
Глибина на даній водоймі в районі 1м,біля шлюзу 1.5м,літом на озері була трава на воді ,коли я був осінню то на воді її вже не було можливо почистили але під водою її багато ще .Озера зі слів місцевого збирача грошей не спускалося давно, сіткама і іншими браконєрськими медотами також не ловлять.Гроші збирають на цервку, на квитанції печатка тої церкви, після того що збирає гроші приходив інший мужчина і перевіряв чи оплачена ловля (вірить на слово але каже якщо обдурити то вже не доволить там ловити 🙂 )

Проїзд до водойми: зі Львова доїзд можливий в двох напрямках:
1)Їдем по Городоцькій на кільце(хто не знає шо за кільце то воно біля гіпермаркета МЕТРО) далі прямо в сторону Городка, біля поста ДАІ повертаємо наліво в сторону Самбора доїжаєм до Оборошино і далі повертаємо наліво там перед поворотом стоїть вказівний знак наліво Пустомити і далі їдем промо до озера (як проїхати детальніше після повороту в Оборошино дивіться в гуглі а то я тою дорогою не їздив )
2) Їдем по Кульпарківській в сторону Сокільників, проїжаєте Сокільники далі Малечковичі ,Наварія , потім виїжаєте на міст їдете далі буде повертаєте наліво і далі також перший поворот наліво перед світлофором і їдете прямо по дорозі переїжаєте маленикий міст (під ним здається тече Верещиця ) зправа буде Пустомитівський став і за метрів 500 зправа буде стара будівля і за ним озеро. Від Львова відстань 20 км.

Правила поведінки та рибалки на даній водоймі:
обмежень по вилову риби здається немає, принаймі коли я був за обмеження чи доплату ніколи не говорили, той що збирав гроші просив якщо зловите
шнурки до 500грам відпускати

Місцеві тільки ловлять – типу є своя спілка, де вони платять 100 грн щороку типу абонемент.

http://www.active.lviv.ua/topic-t4385.html

01.12.2014
Озеро спускали типу для чистки та заглублення водойми, повибирали товстолоба та хижака, залишили дрібноту. Озеро так і не почистили від намулу, знову напустили води. Навіщо було спускати?:((( тупо повибирали рибу…


Коментарі