Борщовичі, центр села
5.0(1)

Контакти: +380 (96) 585 62 95Степан
Площа водойми: 0.5 Га
Умови риболовлі: Заборонено
Примітка по оплаті: тепер рибалити дозволяють лише жителям села, а раніше можна було на вихідних за 50 гривень половити коропчиків з карасиками
Умови для відпочинку: Ставочки прямо посеред села
Особливості:
Оновлено: 01 Лютого 2024

В Борщовичах в центрі села є два озерця, на одному дозволяється ловити.Озеро не спускалося вже років з 10. Також в цьому селі є ще й нічийний ставочок-жабятник, який періодично прочісують сітками.

Риба карп до 6кг., амур до 7кг., карась 700гр., плотва 300гр.,це то що клювало і хтось зловив.
Рибалка коштує 50 гр з людини, можна ловити на три снасті, і брати три кг,промислової риби(карп,амур), а карась і плотва в 3кг невходить. Рибу більшу за 5кг відпускається назад в озеро.

Ловити можна тільки в суботу і неділю. Вода не підпускається, навіть нема як, тому що дамби нема, є тільки стічна труба, щоб не було переливу.

Ставочок щорічно зариблюється, наприклад в 2010 0,5т карпа по 500-800гр

Ловити хижака біля закинутого будинку як на мене немає сенсу йдіть на кінець озера (там таке гарне викошене місце). Дно озера вкрите травою тому проводку на щуки рекомендую використовувати повільну рівномірку над дном з невеличкими паузами.


http://www.active.lviv.ua/topic-t2495.html

Зовнішня розвідка доповідає

25.05.2009
платне озеро може й не погано зариблене (і в добру погоду можна ловити), але сидіти доводиться на невеликому ставку посеред села, в якому час-від-часу пропливають зграї гусей, якось не по-спортивному; те що за переїздом – калабаня, в якій мабуть окрім жаб нічого немає.
Pizza


Коментарі