Піпло
4.1(8)

Контакти: +380 (97) 161 61 33керівник на озері
Площа водойми: 60.0 Га
Середня глибина: 1.5 м
Максимальна глибина: 3.0 м
Умови риболовлі: Платно
Коли можна рибалити: Цілодобово
Ціна за добу: 100грн
Ціна за світлу пору доби: 100грн
Примітка по оплаті: Ловля хижака 100 грн з берегу, 250 грн з човна. Вартість риболовлі на коропа 500 грн.
Умови для відпочинку: біля ставка зроблено багато лавочок, облаштовані місця для рибалки з берегу, є мангал і декілька альтанок. Місце для відпочинку чудове. З 2021 року є можливість за 200 гривень з людини ночувати в будиночку на березі зі всіма зручностями. Прокат катамаранів - 50 гривень за годину
Особливості:
Оновлено: 16 Жовтня 2022

Характер дна: багато острівців, кущів та корчів.
Глибина: біля дамби біля 3 м., русло 1,5-2 метра, а по сторонам від 0,5 до 1 метра,
Рослинність водойми: інформація невідома
Наявність місць лову: місць для ловлі достатньо, але для того, щоб ловити хижака дуже бажано мати човен.
Риболовецький пресинг: точна інформація невідома, але сюди їздять з Березно за хижаком. Самі сторожи не цураються ставити сітки на водоймі.
Риба: карась срібний і карась золотий, плотва, карп, окунь, щука.
Рекомендовані наживки: на карпа кукурудза, щупак полюбляє білий селікон.
Умови риболовлі: станом на 2011 рік ловити хижака вартувало 30 грн, на карпа 50 грн Вартість риболовлі 100 гривень. На озері в охорони є три човни, які можна брати на прокат. Вартість риболовлі з човна з 2018 року складає 250 гривень.
Проїзд: як для такого віддаленого місця, то дорога нормальна, детальніше нижче.
Джерела в Інтернеті, де можна почитати про дану водойму: forum.fishing-ua.com.
Загальна інформація про водойму:

Піпло – ставок у Березнівському районі, приблизно 35 км. від Березного за Балашівкою. З них 22 км асфальт – далі бруківка км з 4-5, ще далі грунтівка з відсівом. Серед лісу тече річечка (дехто називає канавою), яка власне і живить дану водойму. Перед мостом через цю річечку (не доїжджаючи до мосту метрів з 80) – поворот праворуч з шлагбаумом… По лісовій грунтівці, буквально метрів 250-300, виїжджаємо на впорядковану поляну із вагончиком охорони, столами, мангальчиком і, що важливо, колодязем. На цій же поляні сміло можна залишати машину.
Ставок належить Соснівському держлісгоспу.

Піпло

Київстар там ловить через раз, Лайф та МТС лягають наглухо..

На Піплі дуже весело рибалилось восени (жовтень-листопад). Здається ми виїжджали ше навіть в перший тиждень грудня (до льоду).
Так от: щуки там валом, але невеликої – екземпляри під два кіло вважаються уже гігантами. Найактивніше брало, холєра, на великі білі твістери невизначеного виробництва з 9-грамовою головою.

Ставок взяли в оренду троє орендарів. В 2011 році запущено півтони карася, але на таку площу це зовсім нічого. Починаючи з весни всі туди їдуть, в основному з Березно, на хижу рибу – щука,окунь. Плата за рибалку 30 грн. Оскільки з мене грошей там не беруть, то я не виясняв чи це плата з лодкою, чи тільки на хижу рибу. В ставку водяться линки,карасі(запущені), а також дикі карасі великих розмірів(червоні(золотисті), вони там ще червоніші із-за кольору води), плотва. Можливо, що вижили якісь окремі екземпляри карпа та товстолоба. Справа в тому що зимою 2009-2010 років вся велика риба задохнулася під льодом.

Ночували з п’ятниці 5-го на суботу 6-го червня – звечора ні у кого жодної покльовки, але гуляв карпо вельми активно… Перша покльовка відбулася у колєги о 7.15 ранку – карпо – 4.800 кг., через хвилин сорок – у другого колєги – точно такий же за розміром тільки дзеркальний, у мене ще через півгодини – 5,100 кг. Все на кукурузку.
Потім було декілька потягів, кілька сходів, результатів не було…..
Спутніки, макушатники ігнорувалися, причому не тільки у нас.
Плата була 20 грн. з людини.
Сторож сказав, шо “нема чого тут ночувать, бо бере всьо равно геть вдень”…

           

              stal1n, 26.03.2013
           

 

Зовнішня розвідка доповідає

01.08.2015
Риби мало.у власників “сім пятниць на неділю”(то ловити можна,то ні). за все деруть гроші(вогнище-10гр.стіл-10гр). кругом коряги море глухих зацепів. одним словом-розводняк.


Коментарі