Богушівка
5.0(1)

Контакти: +380 (95) 133 38 13Ілля
Площа водойми: 1.2 Га
Середня глибина: 1.5 м
Максимальна глибина: 1.8 м
Умови риболовлі: Безкоштовно
Коли можна рибалити: Цілодобово
Оновлено: 03 Червня 2016

Чудове місце для відпочинку розташоване у селі Богушівка, що знаходиться за 7 кілометрів від Луцька – 15-20 хвилин автомобілем від траси Луцьк-Володимир-Волинський.

Були в Богушівці (НЕ той ставок що з альтанками біля бані), посиділи годинку без покльовок, поки не прийшла білетьорша з Боголюб. Сказала хочте платіть, хочте ні, але риби вже тут нема. Цей ставок самий дальній і важко контрольований, просили місцевих богушівців наглядати за ним та давали безкоштовно рибалити, а вони замість цього взяли й вибили рибу током. Раз такі справи то більше зариблювати його не будуть.

© DRAKULKA, 14.11.2017

Як можна вірити словам людини яка виконуючи свою роботу навіть не предоставляе на копанку відповідних документів. Я Є один із тих МЕСНИХ які доглядали за водоймою.Багато років самі вимінювали На Заборолі молодь карпа амура і товстолоба.Відрами пускали до копанки. Наподяку за це, не то що не могли ловитирибу безкоштовно на одну вудку,але постійно вислуховували матюки і погрози. Так Є і посьогоднішній день.Пробуйте поіхати до нас на рибалку з одніЄю вудкою івідмовитись платити .Акраще просіть показати акти.От тоді і побачим хто і як приіхавши з Луцька буде з вами РОЗМОВЛЯТИ. А копанку просто по люцки ЖАЛКО.Іриби там вдосталь ,і про браконьЄрів не чути багато років. Повірте-просто наболіло.Може хай би міліція чи СБУ в штацькоиу приіхали до нас на риболовлю... © nera voin1965


Коментарі