Перевередів
3.8(4)

Площа водойми: 14.0 Га
Середня глибина: 1.1 м
Умови риболовлі: Платно
Коли можна рибалити: Цілодобово
Ціна за добу: 200грн
Примітка по оплаті: Можна ловити на 1 і 3 ставку.Оплата 200 грн за добу, за день можна домовитись дешевше. Гроші господиня збирає не завжди.
Особливості:
Оновлено: 24 Липня 2017


Кілька водойм розташованих в селі Перевередів млинівського району.

Акваторія не велика більша частина ставка заросла рогозом, проте ближче до дамби є чистий п’ятак води розмірами десь 80 на 100 метрів. Дно замулене, в центральній частині цього п’ятака на дні є залишки очерету та коряги, в прибережній смузі шириною 20-25 м дно чисте. Середня глибина 70-110 см. , в зарослій частині 40-50см. Одразу біля ставка є рибні розплідники де вирощують малька.

Про цю водойму дізналися від знайомих, по їх словам тут ловиться карп до 2 кг середні улови до 10 штук. Вибратися на рибалку змогли тільки 20 серпня.
Хоча погода була не рибна переносити риболовлю не стали за причиною браку часу . На ставку ми з колегою були близько сьомої ранку і одразу помітили повний аншлаг місць для риболовлі не було, але один місцевий нам уступив невелике містечко біля дамби. За ранок тричі мінялася погода двічі йшов дощ тому на стабільний кльов надії не було. Цікава особливість шо карп тут клює виключно на горох що підтвердили і рибаки які тут ловили. Дійсно після двох годин чаклування з насадками та діпами карп проклюнувся на горох.
Покльовки карпа потужні одного разу навіть довелося ловити фідер у воді карпики хоча не великі до півтора кілограми, але бойові якості мають не заурядні. Загалом за 4 годин рибалки було зловлено 2 карпа на фідер. На поплавок -один обрив поводка в інших риболовів ситуація аналогічна, або повний нуль або 2-3 карпика. По словам сторожа такий результат тут є швидше незадовільним, в хороший день можна наловити значно більше.

Зовнішня розвідка доповідає

19.10.2015
Власник 4-х ставків 2 дні тому помер в реанімації. Жінка ходила в істериці і мовляла що не буде давати рибалити, а будуть вирощувати рибу на продаж. Надіюсь це вплив емоцій, так як ставки там дійсно класні. Поки що рибалка там заборонена 🙁
©

05.07.2016
Можна ловити на 1 і 3 ставку.Оплата 100 грн доба. Клюють карасі 600-900 грам і карпи до 8 кг
© Виталий Грицовец https://vk.com/id269783662

 


Коментарі