Боголюби, база відпочинку
2.8(4)

Контакти: +380 (95) 135 79 64
Площа водойми: 6.3 Га
Середня глибина: 0.75 м
Максимальна глибина: 1.5 м
Умови риболовлі: Платно
Коли можна рибалити: Лише вдень
Ціна за світлу пору доби: 160грн
Примітка по оплаті: 160 грн з 5.00 до 22.00. Забороняється: використання більше трьох вудок, ловля на резинку, вилов риби більше 6 кг, рибалка з човна.
Умови для відпочинку: Відпочивати можна усією сім\'єю - облаштовуючи місця подбали і про дозвілля дітей. Пісочниця, гойдалка, вкопані у землю автомобільні шини неодмінно сподобаються дітям. Ну й варто зазначити, що на безпечній відстані від ставків знаходяться два туалети. Останнім часом у Боголюбах за останні роки інфраструктура навколо ставків значно покращилась. На думку багатьох відвідувачів ці ставки є найбільше окультуреними місцями відпочинку у безпосередній близькості від Луцька.
Особливості:
Оновлено: 16 Вересня 2021

Цей ставок відрізняють від сусіднього тим, що тут є бесідки. Так і кажуть: риболовля в Боголюбах там де бесідки.
Саме село розташоване за три кілометри на захід від обласного центру. Воно має мальовничу природу і багатющу давню історію. Але саме боголюбські ставки надали цьому поселенню славу відпочинкової зони на природі за містом, на лоні мальовничих пейзажів в приємній компанії родини та друзів.

Доступний прокат човна+вудки

Місця для риболовлі облаштовані на протилежному березі від зони відпочинку, берега чисті, викошений очерет, дно мулисте і багато раків. 

http://board.lutsk.ua/topic/41075-sbogoljubi
http://bogolyuby.com.ua/

22.11.2021
Зариблено білим амуром.


Коментарі