Омеляна, платний став
3.2(6)

ThumbFish score 10ThumbFish score 6
Контакт: +380 (68) 048 71 49 - охорона; господаря звати Михайло Юнчик
Площа водойми: 12.09 Га
Середня глибина: 1.0 м
Максимальна глибина: 2.0 м
Умови рибалки: Платно
Коли можна рибалити: Лише вдень
Ціна за добу: 200грн
Ціна за світлу пору доби: 150грн
Примітка по оплаті: Доба 200 грн, світловий день 150 грн. Обмеження: товстолоба, амура, карпа - до 1 кг випускати(цього ніхто не робить). Норма вилову 5 кг. Карась та інші види риби, які не потрапили до вище зазначеного списку - безлімітнію.
Умови для відпочинку: Існує 1 чи 2 бесідки але для обраних гостей, мість обладнених у вигляді кладок буквально декілька зі сторони дамби оскільки дуже крутий схил, а мангал можна поставити будь-де на траві, тільки дерев навколо ставу немає дрова привозьте з собою. Жодних інших умов для перебування на водоймі не передбачено.
Оновлено: 27 Травня 2018


Розмір озера: 12 гектарів.
Характер дна: дно мульне, мулу 40 см. Але став без зілля.
Глибина: оскільки озеро утворене на колишньому торфовищі, то глибина невелика, максимум 2 метри. В середньому по пояс.
Рослинність водойми: в деяких місцях става ростуть цілі рівні полоси кущів впродовж до половини ствку. Береги в основному чисті.
Наявність місць лову: існує 1 чи 2 бесідки але для обраних гостей, мість обладнених у вигляді кладок буквально декілька зі сторони дамби оскільки дуже крутий схил.
Риболовецький пресинг: риболовів незважаючи на високу ціну на ставку завжди доволі багато.
Риба: В улові потрібно розраховувати на карасиків, до лодошки які не дотягують і близько. Ще й надоїдає синька, якої на ставі просто море. Карпиків потрібно відпускати або платити, а дрібні карпікі клюють на вудку не гірше карасиків. І то, щоб виловлювати карасиків треба домовитись зі сторожом, щоб він повірив, що ви дійсно будите ловити виключно карасиків. При виході перевірять, що виносиш.
Рекомендовані наживки: клює на все.
Умови риболовлі:  доба коштує 200 грн. ;  світла пора доби 150 грн. Обмеження діють на товстолоба, амура, карпа – до 1 кг випускати, проте за моїми спостереженнями цього майже не дотримуються. Норма вилову 5 кг.  Карась та інші види риби, які не потрапили до вище зазначеного списку – безлімітні. Проте, краще на місці перепитати у охорони, бо відносно часто коригують умови риболовлі.
Умови для відпочинку: берег дуже крутий, дерев навколо ставу немає дрова привозьте з собою. Як вже було написано вище є 1 чи дві бесідки для обраних. Жодних інших умов для перебування на водоймі не передбачено.
Проїзд: по селу прoкладено асфальт, з’їзд до озера нормальний, проблем не буде навіть в дощ.
Контакт, через який можна замовити місце, просто домовитися приїхати порибалити, розпитати про те чи інше: відсутній. Лише відомо, що господар ставка Михайло Юнчик.
Джерела в Інтернеті, де можна почитати про дану водойму: наш форум фідер, наш форум поплавок

Загальна інформація про водойму:

В улові потрібно розраховувати на карасиків, до лодошки які не дотягують і близько. Ще й набридає синька, якої на ставі просто море.

Реклама ставку на рівненському телебаченні:

stal1n, 06.07.2012

 

Зовнішня розвідка доповідає

04.04.2017 Ставок спустили. © Міша Нагорний


Коментарі