озеро Сомине
3.2(6)

Площа водойми: 21.19 Га
Умови риболовлі: Безкоштовно
Коли можна рибалити: Цілодобово
Примітка по оплаті: озеро природнє, плати немає
Умови для відпочинку: Є пляж де постійно влітку купаються люди, навколо ліс.
Особливості:
Оновлено: 27 Червня 2013

автор допису – os1

Озеро Сомине – природнього походження.

Не платне, ніяких обмежень немає. Правда чув, що було декілька конфліктів з лісниками через неправильно розпалений вогонь, але це швидше виняток. Народ приїжджає аж з Києва відпочивати. Є пляж, літом народу дуже багато купається. Вода має червонуватий відтінок. Кажуть, що має лікувальні властивості. Літом народ ночує. Є декілька бесідок.

Карася, карпа немає. Чув, що місцеві сітками ловили сазана 4 кг. Підтвердити не можу. Сітки присутні, але не багато, бо великі глибини. Я особисто витягнув одну спінінгом. Можна цілеспрямовано ловити ляща, лина. Зимою можна відірватись по окуню. Правда окунь дрібний. Зимою також можна і ляща ловити. Є дуже великий, народ каже є такі, що не можна підняти, а якщо і піднімеш, то в лунку не заведеш. Я ляща зимою не ловив. Якщо коротко, то найкраще там виступає поплавочна удочка, як на мене. Я їжджу туди найбільше щоб відірватись по поплавчанці (підлящик, краснопірка, бонус – линок).

Добиратись так: за Дубровицею є розвилка на Зарічне і на Висоцьк – їдемо в сторону Висоцька, через 9 км. буде поворот наліво до с.Рудня, їдем через Рудню, Людинь. Зразу за с.Людинь за останньою хатою направо зїзд з асфальту на грунтовку. Далі по карті:
карта доїзду на озеро Сомине

Можна їхати двома шляхами – той, що прямо вверх виводить на пляж, червоною лінією вздовж берега відмічено дорогу де можна проїхати машиною. Найбільші глибини з цієї сторони. Але я ловлю з протилежного. Вздовж цього берега є декілька місць щоб поставити палатку, також можна ставити на пляжу. Якщо поїдете, то на місці визначитесь.

Є дорога навколо всього озера, але машиною не проїдете, тільки пішки.

В озері є дуже глибокі місця, більше 8 метрів (дехто каже 14), так що обережно.

почитати про цю водойму: наш форум


Коментарі