Раковець-Новосілка
3.3(7)

Контакти: +380 (67) 670 07 84
Площа водойми: 1.5 Га
Середня глибина: 1.3 м
Максимальна глибина: 2.5 м
Умови риболовлі: Платно
Коли можна рибалити: Лише вдень
Ціна за світлу пору доби: 80грн
Примітка по оплаті: 50 грн за день (три снасті на одного рибалку ) + 10 грн за в'їзд авто. Учасникам бойових дій - безкоштовно.
Умови для відпочинку: Є шість альтанок по 80 гривень. Смітників, електрики, води, туалету - нема. Місця на палатку: 2-3. Дров- в лісі неміряно. Багато вужів, які регулярно перепливали ставки.
Особливості:
Оновлено: 31 Липня 2022


Озерця знаходяться за селом Раковцем, в селі Новосілка,за дачами

Ці ставочки по своїй суті маленька річечка, перегороджена дамбами.

Ставки належать товариству “Лісівник”. Ситуація по зарибленню, умовах і обслуговуванню- аналогічна ТВМР, тобто ніяка. Ну і ціни відповідні.

1. Хамовитий доглядач ставків. Обидва рази його доводилося просити(!) пустити нас. Причому другого разу він виліз з явного бодуна ( в 11 год.) і почав кричати, якого х… ми його розбудили і взагалі задовбали зі своєю рибалкою… І попередив, що коли захочемо виїхати, не факт, що це зразу вийде -він може бути зайнятий, на обході, ще десь. Треба буде чекати. Годину, дві. Враження від такої зустрічі були люкс 🙂
2. Дорога. Легковиком можна проїхати лише до дамби між першим і другим ставком (там де альтанка) Далі глина, ями. На другу сторону 2-го ставка, на третій і четрвертий тре гребти пішки через ліс. Якщо на білу рибу і на ніч- ще те задоволення.
3. Природа дійсно люкс. Білі гриби росли просто вздовж стежок край озер.
4. Риби не було. За чотири доби загалом, при хорошій погоді на трьох було виловлено одного карпика до 1 кг. на першому ставку і одну щупакабру грамів на 200 на другому. Сусіди на пінопласт на 15 спінів за добу зловили 5-6 карасиків грамів по 100-150. На ставках взагалі не видно малька, ніхто не випливає грітися на сонці, немає сплесків, ніхто не їсть накидані в воду шкуринки хліба, ніхто не хоче опарика чи хроба на поплавок. Карпові з бойлами взагалі виглядали дурнувато 🙂 Про це нам сказав і доглядач, який зранку робив обхід – ” ту риба такого не розуміє” 8) Ну і обдурили з так званим “щучим” четвертим ставом, чи то розливом. Йти туди далеко, чоботи обов”язково, а в результаті бачимо зарослу водоростями і ряскою калюжу, в якій є лише два віконця для кидання. Двоє спінінгістів стали – третій вже стоїть збоку, бо для нього місця немає…
Аналізуючи ці рибалки зараз, думаю, що таки спускали. Бо ставки, в яких нема плотви, окунька, йоржика, бичка чи верховодки, взагалі не видно малька виглядають дещо дивно. Про зальотних електриків не дуже вірю- потрапити на озера важко, під”їзд перекритий шлагбаумом, після нього ще пара кілометрів дороги, навколо горбистий ліс. Доглядач з великим вівчуром без поводка пару раз на день робить обходи. Так що сумнівно, хіба би він там сам був задіяний. Напевно спустили, потім кинули десять карпів і два відра карасика, та й по всьому.

http://www.active.lviv.ua/topic-t8721.html

Зовнішня розвідка доповідає

31.11.2014
Були на даній водоймі 4-те озеро ( ТЕ ЩО ЗАРОСЛЕ) спустили повністю.Щуку і окуня вибрали під О 🙁 За рибалку хочуть 40 грн. Взяли на двох 20 окуньців розміром в мізинець.

31.11.2018
Ставок спускався


Коментарі