Летичів
3.0(1)

Площа водойми: 1370.0 Га
Середня глибина: 3.5 м
Умови риболовлі: Платно
Коли можна рибалити: Цілодобово
Ціна за добу: 30грн
Ціна за світлу пору доби: 30грн
Примітка по оплаті: берег 30 грн, човен 50 грн. Для членів УТМР знижка 50%
Умови для відпочинку: Спеціально для відпочинку пляжів немає,але є полянки.Рекомендували місце,яке називається Кармелюкові крісла(чи крісло)в 13 км від самого Летичева.
Особливості:
Оновлено: 15 Квітня 2017


В даному місці Південний Буг дуже широкий, утворене водосховище. Також саме тут сполучаються ріка Вовк з Бугом. На самому водосховищ присутній острів.

Саме містечко Летичів – це скоріше якесь село, містечком воно можливо було колись. З пам’ятних місць тут тут є хіба древній католицький монастир. Збереглися мури та вежі.
На самій водоймі хороші місця для відпочинку в основному всі приватизовані, але можна за гроші домовитись.

Штучно створене водосховище на самій річці Південний Буг задля утворення Щедрівської ГЕС. Водойма належить УТМР, для її членів рибалити в двічі дешевше. В основному тут полюють за щукою, хоча на водоймі практична вся прісна риба.
Плесо величезне, глибини, а відтак і умови ловлі, різноманітні. Кожен рибалка тут знайде щось для себе.

Відома ця місцина не лише рибалкою, але й великим рибним базаром. Хоча риба, яка продається на тому ринку попри свою дороговизну, в основному є привозною з Дніпровського лиману. І якщо вона не бужена, то фарбована. Славнозвісний рибний базар тут двічі рази в тиждень – четвер і неділя. Повно всілякої риби, продавці запевняють, що місцевої, та не варто їм вірити.

Природа дуже гарна. Містечко має цікаву і древню історію, тут колись почалося повстання Кармелюка.


Коментарі