Наварія Глинна
3.4(9)

Контакти: +380 (67) 736 93 97єгер Роман
Площа водойми: 75.0 Га
Умови риболовлі: Платно
Коли можна рибалити: Цілодобово
Ціна за добу: 40грн
Ціна за світлу пору доби: 40грн
Примітка по оплаті: Вартість риболовлі 40 грн.Для членів УТМР разова рибалка 10 грн; зимова рибалка 40 грн.Річний абонемент коштує 202 грн.
Умови для відпочинку: різні умови для відпочинку
Особливості:
Оновлено: 15 Березня 2020

Наварія – штучна технічна водойма розташована поблизу села Наварія Пустомитівського району. Створене водосховище в 1940-х роках для забезпечення Львівської електростанції (на даний момент є технічною водоймою ТЕЦ-1) в долині річки Щирка. Зараз як раз річка Щирка витікає з Глинної Наварії. А впадають у водосховище дві річки (Ковир і Малечковича) та один потічок. При цьому від сторони Малечкович впадають в водойму неочищені стоки.

Влітку якість води в цьому озері різко погіршується. Кажуть, що туди потрапляють неочищені стічні води. Водойма закріплена за УТМР – тому тут діють правила любительського рибальства.

Як розповідають рибалки, в Наварії переважно попадаються карасі і підлящик на “долоньку” і менші (великий пресінг, не встигають виростати). Є великий карп, і лящі великі попадаються, але вже рідко, на відомих деяким рибакам місцях, при доброму годуванні. Рибалки радять їхати на це озеро з хробаками та опаришами. Невимовно красиву природу цієї місцини злегка затьмарює колір води, яку важко назвати прозорою. Проте справжніх рибалок це ніколи не стримувало.

Глинна Наварія має свої особливості. Тут риба дуже вередлива. Тому завжди потрібно прикормлювати місце. А також замічено, що риба клює добре тільки з ранку (4-5 години). Вечором кльову немає.
Рибалка тут платна, проте символічна. Ціна лише 10 грн.

Озеро має два великих недоліки:
Озеро знаходиться недалеко від Львова і чим тепліше, тим там дуже багато відпочиваючих(шум, гам, байдарочники), але самий великий недолік цього озера, це те що сюди потрапляють не очищені стічні води, санстанція не радить там навіть купатися, але кожен вирішує для себе сам.

Цікава особливість: штраф за не відпущеного дрібного карпика складає 500 грн.

http://www.active.lviv.ua/topic-t346.html

Зовнішня розвідка доповідає

03.08.2018
Була сьогодні на Наварії. Думала посиджу з вудкою, позитиву наберусь. А там ось така жахлива картина відкрилася, весь лівий (Нагорянський) берег повний мертвої великої риби. І її повно.. Карпів, карасів та окуня. Електровудочники попрацювали. Пишете свої звіти з наводками то знайте шо їх й читають не лише рибаки, а ше такі захлані ВИРОДКИ!!! Яким не шкода ні риби, ні природи. А лиш би потім продати ту биту електрикою рибу на базарі й заробити на тому свої нікчемні гроші!!! А те шо та бита електрикою риба викликає рак у тих хто таку рибу споживає, то їх теж не обходить. ВИРОДКИ. Фото тут: https://www.facebook.com/groups/fishing.in.lviv/permalink/1158936067595556/


Коментарі