Мшана
1.0(1)

Контакти: +380 (67) 712 46 24Степан+380 (97) 206 87 78Вячеслав
Площа водойми: 30.0 Га
Середня глибина: 1.5 м
Максимальна глибина: 2.5 м
Умови риболовлі: Платно
Коли можна рибалити: Лише вдень
Ціна за світлу пору доби: 100грн
Примітка по оплаті: Ловля з берегу 80 грн, з човна 100 грн(навіть якщо лише закормлювати з човна)Дозволяється 5 патиків на одного рибалку та 5 кг улову включено в вартість.По рибі карп до 0,5 кг та більше 5 кг відпускати, лин відпускати.Якщо зловили карпа 5 та більше кг дзвоните на охорону, вони приходять важать та відпускають - на наступну рибалку ви отримуєте знижку 30 грн.
Умови для відпочинку: дана водойма не пригодна для купання із за болотистого дна. По близу водойми лісу немає. Ночівля в своєму наметі коштує 30 грн.
Особливості:
Оновлено: 27 Жовтня 2016

Як і багато інших ставків у Львівській області, Мшани пережили повне знищення зі сторони місцевого населення, набіги електровудочників.. Взагалі наші варвари витягнули з нього все можливе й неможливе. Після цього водойму чекав ще один удар зі сторони екологічної катастрофи. Але в 2007 році два брати — Степан і В’ячеслав взяли цей став в оренду і запровадили програму відродження. І ось вже кілька років підряд вони зариблюють водойму, будують бесідки, облаштовують місця для рибалки.
Ось така вищевикладена інформація станом на 2011 рік.

Проїзд: Якщо добиратися автомобілем-то по трасі як на Городок! В селі (по трасі) Бартатів є поворот на право на Мшана-туди доїзжаєте до самих колій, після яких треба повернути направо! Якщо ж їхати елекричкою, то люба електичка з Мостиського напрямку, а краще та, яка їде до Городка, Судової Вишні (вони проходять через станцію Мшана також!) Від Львова позупинково це-Львів-П’ятий Парк-Рудно-Зимна Вода-Суховоля-Мшана!

Загальна інформація про водойму: практично все дно дуууже замулене , товщина мулу досягає 0,5 м, також практично все дно дуууууууже зароще камишом. Лише в кількох місцях можна неш-більш нормально витягнути свої снасті із води ( і ці місця завжди зайняті)

Неодноразово спостерігав видовище як орендарі даної водойми на човні перевіряли свої сітки на предмет риби. Ну і явище перепадів рівня води також не рідкість, особливо на вихідних.. І зацепи..зацепи і зацепи…

Для тих, хто хоче ловити спінінгом рекомендовано мати човна або користуватись забродами.

http://www.active.lviv.ua/topic-t5062.html
http://vicarman.blogspot.com/2011/10/zbyska.html
http://on-fishing.com/forum/showtopic-249/

Зовнішня розвідка доповідає

2014
були в Мшанах з 5 до 14, не хотілось вірити, але щось таки насипали, бо в нас на трьох цілий 0, по озеру 0, місцеві вертались порожні…
Власники щось активно розсипають з човнів по всьому ставку.

2015
Вода має специфічний запах, краще в неї не лізти.

2016
Власники ставили сітки та вибирали велику рибу, рівень води дуже низький, все заростає, карасі смердять.


Коментарі