Бісковичі

Площа водойми: 7.6 Га
Середня глибина: 2.0 м
Максимальна глибина: 3.0 м
Умови риболовлі: Платно
Коли можна рибалити: Лише вдень
Ціна за добу: 40грн
Ціна за світлу пору доби: 40грн
Примітка по оплаті: Мирна риба 40грн., хижа 30грн
Особливості:
Оновлено: 23 Серпня 2016


Глибини до трьох метрів. Два берега поросли тростиною, тому місць для риболовлі багато нема, а два берега чисті.
На ставі є кілька столиків
Рослинності багато нема, з одної сторони поле, з іншої декілька дерев.

На човні рибалити не дозволяють. Хоча можна прикормлювати з човна.
Ловити дозволяється на три снасті, обмежень по вилову вроді немає.

Оскільки сам з Самбора, і до цього озера недалеко йти – бував там досить часто. Розкажу трохи про нього: озеро це створено досить давно – створили його як відстойник цукрового заводу, коли ще цукровий завод працював туди спускалась гаряча вода і частково риба спливала, і місцеві на лодках ловили її сачками, але риба там зберігалась завжди, бо були канали в які вона успішно переміщалась. Після того як цукровий завод припинив свою діяльність риби було там досить багато, що ловив особисто: короп , карась (досить великих розмірів), в`юн, ротан, платва, щука і окунь,раки, причому кльов був завжди (не зважаючи на погодні умови, що говорить про велику концентрацію риби)…..

Через пару років озеро взяли в оренду(проводилось зариблення – в основному коропом і товстолобом, зі слів сторожа запустили щей сома (але якщо чесно. то ніколи його там не бачив, і не чув щоб хтось його там зловив). Сам я любив це озеро, в першу чергу за хорошу “щучу” риболовлю – ходив туди чуть не кожен день, і ніколи не залишався без улову!).

Тепер про сумне: тамтого року, через протікання старої (ще радянської) дамби (+було мало дощів – озеро почало міліти) власниками було прийнято рішення зміцнити її “тонкими” дошками, все було добре – рівень води помалу піднімався до норми, але у червні 2013р. дамбу прорвало – рибу місцеві збирали по городах, руками ловили в болоті (на озері) (ніколи не наїдяться тою рибою – нє щоб запустити в інші водойми, а то холодильники трамбували і сусідам роздавали ) причому коропи там були “маточні” :……. після цього дамбу було зроблено, знов провелось зариблення (сам не бачив, але по словам сторожа: коропом, білим амуром, товстолобом і сомом)…. зараз зі слів знайомих ловиться маленький коропець (до 1кг.), щучка (також до 1кг), карась, і окунець.
d_m_x 20 липня 2014©

www.active.lviv.ua/topic-t5835.html

Зовнішня розвідка доповідає

08.05.2013
Немає більше водойми. Вчора прорвало дамбу . Вся риба успішно емігрувала по потічку у р.Стрвяж, ну а далі у р.Дністер. Короп, толстолоб, карась, амур, щука і т.д. неймовірних розмірів

16.08.2016
Прийшовши десь о 6.30 картина слідуюча,люди вже після ночовки сітки складають.Так що бабло беруть і самі ж браконьєрнічають.Ще трохи і це озеро перетвориться на мертве.


Коментарі