Млинки
2.0(2)

Контакти: +380 (67) 133 64 05Василь+380 (67) 268 48 35Петро Петрович
Площа водойми: 4.5 Га
Середня глибина: 1.5 м
Умови риболовлі: Заборонено
Примітка по оплаті: Колись були такі умови: доба 100 грн, 5 гачків на людина, для членів товариства 30 грн. Стоянка авто 20 грн, з відпочиваючого "нерибака"- 20 грн
Умови для відпочинку: Тут є ціла база відпочинку з автостоянкою і якимись будиночками для проживання. Ця місцина прекрасна своєю красою: ліс, гриби та дикі тварини.
Особливості:
Оновлено: 14 Квітня 2017


База відпочинку з назвою “Млинки” поряд з селами Дурбовиця й Папірня.

Проїзд: після с. Дубровиця рівнинна дорога раптом круто спускається вниз. Майже у самому кінці спуску зліва побачите білу бетонну огорожу з металевими воротами та таблицею “Млинки”. Промахнутись дуже важко

Належали ці озера віськовому товариству рибалок, зараз наскільки знаю їх всіляко намагаються собі відсудити такі як демінські. І за останні 4-5 років знищили озера повністю. На першому біля брами вже риби давно немає, як і на решті цих озер. Четверте вже декілька років як спущене повністю! А колись це були чудові озера для рибалки і відпочинку.

Це цілий каскад ставків, які є у власності УТМР. На одних ставках здебільшого відпочивають й купаються, а на інших намагаються зловити якусь рибу.

Хоча риби там небагато, але розкішна природа: ліс з грибами та ягодами.

З неприємного – вражає повна байдужість до рибалок та безгосподарність. За останні 5-7 років на озерах не поставлено та не відремонтовано жодного містка. Вийти можна дай Боже щоб на кожний п”ятий з колишньої кількості(ще на ті, що дядя Вася робив 🙂 ). Всі столи на третьому озері зі сторони лісу згнили і розвалились. Вже писав вище, що просто обійти навколо другого чи четвертого ставів неможливо: джунглі. Дуже неприємно, що ніхто не прибирає сміття.
Колись всі містки були цілі та пронумеровані, зараз все поломане, хащі не пролазні, сміття купа.

Зовнішня розвідка доповідає

14.04.2017
Рибалки немає, база повністю закрита. Оскільки і надалі йде тяганина щодо справжнього власника- на невизначений термін. Та і чекати відкриття особливо не варто - стави були спущені, риба вибрана.

http://www.active.lviv.ua/topic-t527.html


Коментарі