Мікрорайон Озерна

ThumbThumbThumbThumbThumbThumb
Площа водойми: 11.2 Га
Умови рибалки: Безкоштовно
Коли можна рибалити: Цілодобово
Примітка по оплаті: 50 грн на рік збирають місцеві активісти на зариблення ставка
Умови для відпочинку: ніяких умов немає, навколо багатоповерхівки
Особливості:
Оновлено: 29 Грудня 2015


Водойма в місті Хмельницький.
Раніше озеро було досить забруднене, але останнім часом, дякуючи місцевим активістам, воно стало досить чистим і привабливим. Також останні два роки місцеві любителі рибної ловлі вирішили створити умови для рибалки. Так щороку активісти збирають з рибалок які мають бажання долучитися до відновлення іхтіофауни місцевої водойми по 50 гривень на рік, і дають можливість рибалити безперешкодно на протязі всього року. Зібрані кошти витрачаються на зариблення водойми і і утримання берегів в чистому вигляді. Так на приклад в цьому році (за розповідями місцевих активістів) було запущено у озеро мальок щуки, коропа та білого амура.

Багато потрапляє на гачок молодого амура, коропа та щуки. З цього приводу хочеться звернутися до рибаків які рибалять на озері – відпускайте молодь, не беріть її котам (як дехто говорить). Давайте збережемо озеро і її мешканців для більш достойних трофеїв. І я впевнений вони там скоро будуть. Адже в місті не так багато водойм де можна відпочити з сім’єю та друзями та ще й половити рибу. Дякую за розуміння!

http://www.ukrainianfishing.com.ua/zviti-pro-ribalku/ribalka-v-hmelnitskomu/ribalka-v-hmelnitskomu-ozero-v-mikrorayoni-ozerna.html


Коментарі