лука
2.0(1)

Максимальна глибина: 6.0 м
Умови риболовлі: Безкоштовно
Коли можна рибалити: Лише вдень
Умови для відпочинку: проблема дрова
Оновлено: 26 Травня 2014


Заливне озеро.знаходиться за школою мiлiцii на лузi рiчки горинь.вода чиста берега незарозши дно тверде.

Озеро велике, складної конфігурації, орієнтовним розміром 340х170 м. Видовжене з півдня на північ, з вузьким півостровом із східної сторони. По контуру поросло густою осокою шириною орієнтовно від 3 до 10 м, береги мулисті. Прибережна водяна зона заросла водоростями.
Західний берег урвистий, поріс чагарником і деревами. На виположеній західній смузі берега при воді ростуть верби та верболіз. Озеро мілке (глибину не міряв, але таке враження складається), проточне. Живиться, імовірно, джерелами з південного та південно-західного боків, а скидається канавою в р. Горинь в північно-північно-східній частині. Переважно рибалять з північно-західного боку. В осоці зроблені просіки, верби високо підчищені, є можливість закинути махову вудку. Нарахував 4 місця для риболовлі і 5-те з місточком, південніше по західному березі не проходив, можливо ще є місця. На протилежному східному березі одне місце точно бачив, сидів рибалка.
Клює на все, але ловиться виключно на черв’яка та опариш (і то на черв тонкий, товстий не може заковтнути). Ловляться карасики від 25-30 г до 50-60 г, середня вага 40 г. Інтенсивність кльову – до 10 ранку – 5-6 з 10, після 10-ї – 3-4 з 10. За інформацією сусіда, який ловить не вперше, подаються линки 80-100 г, але дуже і дуже рідко. Карасики горбаті – присутній пресинг хижака.
Комфортно рибалити в затінку під вербами. Хороше місце для тренування, особливо підростаючого покоління. І як завжди людське свинство – сміття після себе не прибирають (баночки від черва і опариша, «бички» і пачки від цигарок, пластикові пляшки від пива, скло від горілки і т.д.).


Коментарі