Лотатники

Площа водойми: 3.0 Га
Умови риболовлі: Невідомо
Коли можна рибалити: Лише вдень
Умови для відпочинку: відсутні
Особливості:
Оновлено: 09 Квітня 2014


Краєвид красивий. А от стави занедбані (і то їх залишилось там аж два). Жабуриння та очерет.

1 озеро коло будки, риби нема кромі окуньців 5 0 грамових
2 озеро всю рибу витовкли браки за фляжку сторожу,
3 озеро років 8-10 спустили

Сам я родом зі Стрия і все дитинство із Батьком рибалили в Лотатниках (правда не на цих ставах). Ці ж стави підпорядковані Стрийському УТМР (голова Олег) і рибалити там можуть лише члени УТМР Стрийського району.
Озера напів-дикі. Рибу запускали лишень в найменше (те що біля будки сторожа), відповідно, там не дозволяли ловити. Треба сказати, що там 3 озера (останнє навіть швидше болото). В 2му був гіганський карась (сам там ловив карася в районі 1 кг.). Там же ж було декілька здорових коропів (для заманухи рибалок) бо вони камиш ламали і шуміли, але ніколи нікому не клювали… Із хижака був лишень окунь до 100 гр і такий же ж ротан. Про щуку там ніколи не чув і людей зі спінінгами не бачив… Одним словом, озера не шикарні, але в період весняної заборони можна було там щось зловити.
Проте, одного разу (весна 2006 й рік), туди приїжджаєм і бачимо массу дохлого малька (окунь, семилітка і ротан), а на озері тишина як на Мертвому морі. Уточнюємо в сторожа хто в ночі бив електровудкою. Той з жорстокого бодуна клянеться, що ніхто, а мальок собі із нудьги здох… Відразу подзвонили голові УТМР Стрийського району (він же ж Олег). Голова передзвонив тому ж таки сторожу і, після, пояснень сторожа, запевнив нас що все ок і щоб ми не кіпішували…
Після цього, ніразу на ставах не був і нікому не раджу (і вийшов із Стрийського УТМР). Все що було там успішно витовкли самі сторожа.

Телефон в УТМР у Львові 270-11-47

http://www.active.lviv.ua/topic-t480.html


Коментарі