Кустин
3.3(54)

Контакти: +380 (68) 015 69 68Щевич Іван Павлович
Площа водойми: 24.5 Га
Середня глибина: 1.0 м
Максимальна глибина: 2.5 м
Умови риболовлі: Платно
Коли можна рибалити: Цілодобово
Ціна за добу: 400грн
Примітка по оплаті: 400 грн (так це не опічатка, а чотириста гривень) за добу. Плата за користування коробликом 150 грн. Учасникам бойових дій знижка 50%
Умови для відпочинку: умов для відпочинку не передбачено жодних
Особливості:
Оновлено: 19 Лютого 2024


Характер дна: дно помірно мулисте. У другій середини літа з дна починає підійматися невеликий (кілька сантиметрів) шар водоростей. Окрім того, воно досить закоряжене. Останнє пов’язано з тим, що ще кілька років тому на місці даної водойми протікала лише невелика річечка довкола якої розташувався луг з відповідною рослинністю, це можна переглянути на супутниковій карті. Залишки старих кущів спостерігаються, ближче до середини, вздовж усього ставу.
Глибина: біля берегової лінії складає близько 0,5 м; ближче до середини – 1,5 м; біля шлюзу (дамби) – 2-2,5 м.
Рослинність водойми: рослинності не багато, але в деяких місцях є затоплені кущі, верболз, як вже було написано вище – на дні є водорості.
Наявність місць лову: місця багато, але бувай й таке, що всі хороші місця зайняті і доведеться ловити десь в багнюці.
Риболовецький пресинг: оскільки водойма знаходиться недалеко від міста, то рибаків там завжди вистачає. І пресингують вони рибу добряче.
Риба: карась, карп, окунь, краснопірка, є товстолоб(мало хто бачив) та білий амур. І декілька щук.
Рекомендовані наживки: На карася – мастирка, хробак та опариші, на карпа – кукурудза/бойли/горох.
Умови для відпочинку: місця де можна поставити палатку – вдосталь, дрова потрібно мати з собою, але поряд біля траси є дерева, тому хмизу можливість назбирати є, питну воду можна набрати в самому селі Кустин.
Проїзд: хороший, водойма знаходиться прямо біля траси, від Рівного на відстані восьми кілометрів. До самої водойми краще їхати через село, перед лугом можна засісти в ями після дощів (місцями прямо трясовина), хоча якщо кліренс високий – проскочите.
Контакт, через який можна замовити місце, просто домовитися приїхати порибалити, розпитати про те чи інше: Щевич Іван Павлович 0972125940
Назад в історію: Кустин зразка 2013 року
Джерела в Інтернеті, де можна почитати про дану водойму: forum.fishing-ua.com, наш форум поплавок, наш форум фідер, наш форум спінінг

Загальна інформація про водойму:

Хижа риба

Взагалі в кустині хижа риба – це окунь, причому дуже спортивного розміру. В середньому грам до 40. Але рідко попадаються і набагато більші окуні, навіть 700-грамові, але це як виключання з правил.
Також потрібно написати, що по озеру плаває щука, але її вкрай мало, в уловах рибалок не зустрічається.
Тому, хто сюди приїхав на хижака потрібно розраховувати на дрібного окуня – його тут вистачає. Клює на все підряд, фаворитна приманка – 3/4 твістери, колір майже не має значення.

Біла риба

Особливістю даного ставка є той факт, що він дуже мілкий під берегом, і крутого свалу немає.
Закидати потрібно далеко, бажано використовувати фідер. Але не забуваємо, що там є русло річечки, яке густо поросле кущами й верболозом, тому можливі зацепи. Хоча власник ставка стверджує, що наловити рибки можна й простою поплавчанкою.

В уловах зустрічаються карпики від вагою в 1 кілограм, ловляться на кукурузку, можна пробувати й на бойли, результат теж буває.

Також в ставку є краснопірка, товстолоб(ще ніхто не вполював) і білий амур(попадається вкрай-вкрай рідко).

Мінуси рибалки в Кустині:

  • Дуже близько до міста, тому зазвичай риболовів багато, можуть бути присутні п’яні та неадекватні люди;
  • став позиціонується як спортивний, тому не виключені наїзди за те, що ловите на неспортивні снасті. Крім того карпів від 1 до 5 кілограмів потрібно обов’язково відпускати;
  • місцеві жителі(а можливо й деякі рибалки) скидають неподалік від ставка сміття, а потім ще й вітер його розносить по окрузі;
  • глибина не велика, потрібно закидувати подалі;
  • посеред ставу, де є русло річечки з якого він утворений, росте верболоз та кущі. Тому потрібно бути обережним і знати куди не кидати, а то повернетесь додому без снастей.

Плюси рибалки:

  • Водойма знаходиться дуже близько до міста, прямо біля траси;
  • періодично проводиться зариблення.

 

Зовнішня розвідка доповідає

12.05.2008, 21:35
Местный рассказал когда я был что эту дамбу собераются ремонтировать 3 года подряд! А клевало только у тех людей которые ловили на русле , потому как после спуска води вся рыба там сидит! Нам еще рассказали что хазяин решил стать на рога с селянами и приехал к ним в село с стволом. Когда начали с ним общатся то дошло до того что один селянин влупил эго так что хазяин в одну сторону, а ствол в другую! Все в селе против него, говорят что он гнилой человек.

16.06.2008, 09:32
Народу – мало.
Але наші люди відпочивати на риболовлі не вміють.
Одна компанія насинячилась і захтіла пригод і в село подалися. Повернулися з синяками та порізами.
Ще одна “компашка” бус на берег та радіо на всю катушку.
Перевершили всіх два “оленя”: закинули з вечора “рєзінки” та фари від машини направили на них…
Бидло!!!
Коли ти зникнеш?

21.04.2009, 16:49
Былоб нааааамного интереснее и лучше, если бы вовремя охрану на ставке поставили бы, да не дали бы рыбу из озера озверелым способом вылавливать и выносить в огромных количесвтах. В соседних сёлах Кустын, Забороль, Олександрия местные на Паску то и дело выхвалялись о трофеях и их количесвтах добытых зимой, и запущенных в вырытые копанки у себя в огородах …. теперь такие карасики, по 100 грм, будут золотым фондом этого ставка …. в сезон и так не просто было тут рыбу ловить, темболее карасика …. вот так вот ((((

01.09.2012
Ставок більше не орендується РОФРС. Рибалка на ньому не дозволена.

01.02.2013
Восени 2012 року став спущено. Робити там зараз немає що.
В 2013 році риболовлю дозволили.

15.11.2013
Став знову спущено.

25.12.2015
І традиційно восени ставок знову було спущено.

27.11.2016
Став спускали.


Коментарі