Костянтинівка
4.0(1)

Площа водойми: 11.5 Га
Умови риболовлі: Платно
Коли можна рибалити: Цілодобово
Ціна за світлу пору доби: 50грн
Примітка по оплаті: 50 грн за кожну вудку
Оновлено: 26 Липня 2023


Черговий арендований сільський став, який утворений на річечці Качава.

Ще давно, коли ходив до школи бували з татом на цьому ставі щонеділі. Без риби ніколи не поверталися додому. Рибаків було купа і ловили всі. Карпи немов дельфіни вистрибували з води. Та нашим людям завжди мало! Кажуть рибу вибили струмом і потім став орендували. Зараз запустили багато маленького карпика, грам по 150. На хробака на поплавок клює ніби непогано, але треба звісно відпускати. Карась також маленький (а колись до пів кіло доходив). Щуки немає. Оплата здається 15 грн за вудочку. Під’їзд добрий тільки у гарну погоду. Природа там класна, відпочити з палаткою можна дуже непогано.

намул там “страшний”, приблизно 25-30 см., та і не глибокий сам став, від берега на відстані 50м., глибина біля 1,5м., під час купання вичислили

http://www.fishing-club.te.ua/viewtopic.php?f=13&t=2255

Карпа ловити важко через великий шар намулу, максимум одна поклювка за добу, таж ситуація з карасем але вже 2-3 покльовки за добу.

Відбулися і зміни по оплаті, а саме 50 грн за одне вудилище на добу.

Є охорона яка займається перевіркою надійності снастей, ваги і довжини виловленої риби, також вони перевіряють наявність талончиків які видаються на 1 добу, 1 талон-онадна доба на 1 вудилище.


Коментарі