Дністровське водосховище біля села Коновка. Це постійне місце проведення змагань з фідерної ловлі, на які приїжджають спортсмени зі всієї України.
Це дуже цікава водойма кількістю різновидів риби, та своїми мальовничими краєвидами.
Походження назви «Дністер» досі не є вивченим на сто відсотків. Є теорія, що перша частина слова походить від «дана», «дна», «дон», що означає «річка». А друга частина перекладається, як «південний». Також є безліч інших теорій.
Дністер — надзвичайно стара річка. Вона утворилася з відходом Сарматового моря (а йому зараз виповнилося б понад 20 мільйонів років). Вчені зазначають, що в час свого утворення, Дністер був значно глибший, ніж зараз.
Перша згадка про річку Дністер належить давньогрецькому історику Геродоту (V ст. до нашої ери). У працях Геродота ріка мала назву «Тірас». У дещо пізніших працях Амміанома Марцеллінома річка згадується за назвою «Династріс».
Національний природний парк «Дністровський каньйон» простягнувся аж на 250 км, утворюючи мальовничі меандри. Парк розташований на межі 4 українських областей: Івано-Франківської, Тернопільської, Чернівецької та Хмельницької. Тут протікає одна з найкрасивіших річок Європи — Дністер, протяжністю 1362 км. Особлива цінність каньйону — травертинові скелі, що приваблюють своїми химерними формами, печерами, гротами, навісами, водоспадами, сталагмітами, сталактитовими натічними утвореннями.
Мандруючи берегами Дністровського парку можна зустріти середньовічні руїни: Чорвоноградського, Жванецького та Раковецького замків. На схилах каньйону виходять потужні джерела чистої води. А поряд із селом Нирків Заліщицького району шумить найвищий рівнинний водоспад України — Джуринський водоспад, висотою 16 метрів.
На крутих берегах Дністра знаходиться близько 50 печер, серед них одні з найдовших у світі: Оптимістична (240,5 км) та Озерна (134 км) печери. А ще знаходиться цікава печера Вертеба, де було знайдено стоянку людей трипільської культури.
Теплий клімат у каньйоні відрізняє цю місцевість від інших територій Західної України. Природа Дністровського каньйону мальовнича і різноманітна, захоплює своїми неповторними краєвидами. Стіни каньйону затримують сонячне тепло, захищають від холодних вітрів. Навесні все розцвітає на 2—3 тижні раніше, ніж на сусідніх територіях.
Дністровський каньйон — справжнє природне диво України!