Кічкарівка
2.0(2)

Площа водойми: 20.0 Га
Умови риболовлі: Безкоштовно
Коли можна рибалити: Лише вдень
Умови для відпочинку: Міська рибалка, умови для відпочинку відсутні
Особливості:
Оновлено: 25 Серпня 2021


Міська рибалка в місті Луцьк на ставках, що місцеві називають Кічкарівка.

На Кічкарівці карась найвибагливіший ніж будь-де. Тому з собою бажано мати і мотиль, і опариш, і червяк, і на всяк випадок манку для болтушки. На поплавкову вудку попадаються не великі екземплярчики. Я ловлю на удар (пружинку з мастиркою). Кількість покльовок значно менше, але і карась крупніший (200-400 гр.) Можна і карпіка зацепити. Також є білий амур, плотва, окунь, ротан – це те що я особисто ловив. Кажуть є щука, але сам ще не ловив.

Рибалка на Кічкарівці
На 4 і 6 не ловив, але від місцевих чув, що при бажанні і деякій сноровці і там можна відловитись.
Про 5-ий: маленький і в літку дуже порослий травою. Глибина 0,5-1 м. Місцеві прочищають собі “вікна” і на поплавочну вудку совають не погані карасики.
Про 3-ій: не дивлячись на його розмір, як на мене, місць для комфортної риболовлі не так і багато. На містках ніколи місць не займаю, хоча реально можна використовувати лодку.
2-ий: ставок – загадка. Хоча з Googla кажеться ніби там пустеля, та це не зовсім так. Останні років 2-3 ставок не висихає, та самими привабливими місцями є північний берег (з верху від двійки) та г – подібна частина, що проходить біля моста вул. Ковельська.
Ну а фаворитом рибалок є звичайно ставок №1. Тут є все. Ну, майже все. Детальніше тут http://rybalka.lutsk.ua/forum/viewtopic.php?f=37&t=2347

© v2s77, 01 червня 2013

http://rybalka.lutsk.ua/forum/viewtopic.php?f=37&t=2347

Кльов як завжди в таких людний місцях дуже поганий! Хоча риби там валом! Клює як їй забажається! Карась в середньому грам 300-400. Карпи там велетні! Але...... Як попадеш. Сідати краще або від траси, спускаєтесь у низ через хащі. Або якщо їхати по чернишевського за світлофором на ліво через дамбу знов на ліво.

Тут і коропа запускали малого. Жодного карася не впіймав, а от коропчуків до 400 гр то зо 20..... Випускав звісно.. але..... В усіх стоки в озеро... Журбинка...

Зовнішня розвідка доповідає

01.06.2021
Минулого року запустили коропа. На першому ставку вода дуже брудна, а на дамбі зрізали дерева й у воду нападали гілки.


Коментарі