Бережанський став
5.0(1)

Контакти: + () Здирко І.М.
Площа водойми: 140.0 Га
Максимальна глибина: 7.0 м
Умови риболовлі: Платно
Коли можна рибалити: Лише вдень
Ціна за світлу пору доби: 25грн
Примітка по оплаті: 25 грн (2012)
Умови для відпочинку: Власник ставив урни для сміття, але їх покрали...
Особливості:
Оновлено: 17 Лютого 2016


В місті обласного значення Бережани є два стави на річці Золота Липа.
Верхнє “Кашталівка” – це озеро, що належить УТМР, а нижнє №2-взято в аренду.
Тут мова піде про другий став. Створено це водосховище в 1954 році, з початку двухтисячних передано в оренду Здирку І.М. Час від часу водойма зариблюється орендарем карпиком.
Великі екземпляри трапляються рідко, бо власники проціджують воду сітками.

Щодо питання незаконної забудови набережної, було багато незрозумілостей – чи це тимчасова споруда (хоча стоїть на залитому фундаменті), чи «будка для сторожів», чи «їдальня для робочих» (сказав Здирко І.М., забувши, що в нього «немає робочих», а пізніше запрошував присутніх на відкриття «міської їдальні»). Представники РДА повідомили, що їм про це нічого не відомо і порадили громадськості звертатися з даним питанням в міську раду, на що були представлені відповіді міської ради про відсутність дозволів на забудову по вул. Набережна, та вказано, що це територія за межами міста, отож ними розпоряджається райдержадміністрація (яка і надала став в оренду)…
Нікому досі не відомо, хто ж є власник чи орендар гідроспоруд на ставі. Їх обслуговуванням , наглядом, ремонтом, фактично ніхто не займається. Враховуючи те, що місто знаходиться на значній відстані нижче від рівня падаючої води на головному шлюзі, то усе це становить небезпеку для місцевого населення.
Нагадаємо, що підприємець Здирко І.М. неодноразово притягався до адміністративної відповідальності за порушення природоохоронного законодавства, за незаконне захоплення земель, самовільне будівництво та ін. Останні – за спуск води під час нересту та за насипання будівельного та іншого сміття в нагульний став № 2.

http://poglyad.te.ua/rehiony/chyj-berezhanskyj-stav/
http://www.fishing-club.te.ua/viewtopic.php?uid=669&f=13&t=348


Коментарі