Золочів, Шевченківське озеро
4.3(4)

Контакти: +380 (68) 831 22 90Став у власності УТМР+380 (67) 947 00 96+380 (97) 644 45 05
Площа водойми: 80.0 Га
Середня глибина: 2.0 м
Максимальна глибина: 5.0 м
Умови риболовлі: Платно
Коли можна рибалити: Цілодобово
Примітка по оплаті: Рибальство на водоймі здійснюється на загальних підставах згідно державних правил
Умови для відпочинку: Спеціальних умов для відпочинку немає... Можна виїхати на природу пекти шашлики. Але прибрати після відпочинку потрібно обовязково. Купатися не можна, рятувальної служби тут нема.
Оновлено: 20 Жовтня 2017

Велике Шевченківське озеро поблизу міста Золочів знаходиться в оренді УТМР, вони зариблюють і пильнують, прибирають територію. Золочівський став на вулиці Шевченка знаходиться в межах міста. Жителі міста і району, гості, та учасники Золочівської РО УТМР здійснюють любительське та спортивне рибальство згідно державних правил та умов від дня наповнення водойми. 

Проїзд: якщо їхати зі Львова,то при підїзді до Золочева на перехресті на ліво! головна пішла правіше в сам Золочів заїжджати не потрібно, потім десь за 1,5-2 км (забув засікти) Т -подібне перехрестя,головна пішла наліво, а на озеро потрібно повернути на право,потім ще 500-1000 метрів і буде зїзд на ліво, це і є виїзд на дамбу озера.
Для тих, хто їде зі сторони Бродів: при самому в`їзді в місо на горі шукаємо перший зручний відворот направо, минаємо усі хати (порядка 1 км) і спускаємось правіше польовою дорогою в лощину, яка згодом переходить в заплаву. Оминувши її опиняємось на польовій дорозі здовж усієї північної сторони ставу.

Плотва, і деколи карась майже всі з солітерами (50 – 70 сантиметрові глисти). Це через забруднення річки Золочівка біологічними господарськими відходами, навіть мішки з дохлими поросятами плавали

Найбільша глибина зі сторони дамби, дальше іде мілина,трава і камиші! Тому донними снастями рибалять лише з дамби.

В 2014 році Золочівська міська рада для посилення охорони водойми Золочівський став від проявів браконьєрства, самозахватів берегів та наведення елементарного порядку видала розпорядження з переліком необхідних заходів для виконання Золочівською РО УТМР на цій водоймі.


Силами первинних організацій Золочівської РО УТМР більшість з запропонованих заходів виконана. Частина заходів пов’язана з зарибленням, покаранням порушень правил рибальства та природоохоронних правил потребує взаємодії з державними органами відповідного напрямку. Сподіваємось на адекватну підтримку та розуміння відповідальних осіб зі сторони держави. Розроблення наукових обгрунтувань використання цієї водойми замовлено та оплачено рибалками Золочівщини спільно з Золочівською РО УТМР. 


Довідково: кількість учасників що сплачують внески – більше 650 осіб. З них більше половини пільгова категорія - пенсіонери за віком, пенсіонери за вислугою років (військові, вчителі та інших професій), учасники бойових дій та АТО, інваліди, дитяча секція і т.п.


Рибальство на водоймі здійснюється на загальних підставах згідно державних правил. Добровільні внески учасників-гостей використовуються згідно бюджету товариства за бланками суворої звітності. Члени Золочівської РО УТМР сплачують обов’язкові внески, відробляють трудову участь і патрулюють за чергою для допомоги єгерям.

http://www.active.lviv.ua/topic-t674.html

 


Коментарі