Зелений гай

Площа водойми: 4.0 Га
Умови риболовлі: Заборонено
Примітка по оплаті: на даний момент водойма не функціонує
Умови для відпочинку: Дуже гарно облаштований беріг, можна зручно примоститись для риболовлі, навіть дерев'яні, а-ля лавочки, є. Також є кілька столів, де можна поїсти і посидіти, все обтягнуте харчовою плівкою.
Особливості:
Оновлено: 13 Червня 2016


Напрямок на Дубно, поворот на Варковичі. Повертаєш з траси наліво, проїжджаєш метрів триста і звертаєш на польову дорогу – метрів 600 і став.
Водойма не велика ні мала, триста в довжину, сто в ширину. Посередині острівець. Ближче до протилежного берега багато заростей. Але місця є.
Зі слів сторожів риба карась і карп до 3 кг. Був два раза. Погодні умови були не надто сприятливі але карась клював. І бачив як виверталось щось велике. Найкращий кльов карася був в корчах.
Примудрився ловити пікером – кидав метрів десять від берега в проміжок між двома корчами. І в принципі ні обривів ні зацепів не було. Розмір рип різний від долоні і більший. Я своїх зловив на опариша, а кум своїх на кукурудзу. Риба явно була не голодна – було багато одиночних сіпань, видно зацікавилась опаришем а їсти його не захотіла. Розтин також показав порожні шлунки. Але були три покльовки дуже сильні такі що пікера аж до вони розвернуло. Але годівниця на пікері легка, гачок маленькій тому не засіклося.
Ще є білий лебідь. Сторожа кажуть є прикмета: якщо він на воді кльов буде, а якщо на березі то вибачайте.
© roony 2011
почитати про цю водойму: наш форум

Зовнішня розвідка доповідає

13.05.2013
в 2012 році водойму було спущено © Leopoldushka


Коментарі