Зіболки

Площа водойми: 4.0 Га
Умови риболовлі: Невідомо
Коли можна рибалити: Лише вдень
Особливості:
Оновлено: 06 Січня 2015


Ця водойма колись славилася тим, що тут в будь-яку пору дня клював гарний карась і можна було дочекатися трофейного коропа. Нині, на жаль, ці славні часи вже позаду. По-перше, жахливий доїзд до водойми — дорога з Куликова до Зіболок просто жахлива, але якщо її подолати, то то озера під’їхати після цьогорічних дощів фактично неможливо. Авто треба залишати біля відбудованого кафе “Ластівка”, яке, щоправда, ще не працює.
Став страшенно заростає, доступів до води дуже мало, висока трава по берегах.
Багато зачепів і водоростей
http://www.active.lviv.ua/topic-t1470.html

Зовнішня розвідка доповідає

06.05.2008
Став спускали

12.07.2011
Колись було дуже гарне озеро а зараз кошмар нема господаря.Все озеро по кругу заросло камишом 3-4 метра від берега.Є декілька просік які окуповані місцевими ми сіли в одну як зараз почалися крики там занято а вони в той час на лодці розтягують сітку поперек озера.

12.05.2013
У водойми з’явився орендатор п. Орест. Від нього дізналися, що озеро восени спускали, вибрали всю щуку і окуня, які “вижерли” білу рибу. Зараз ставок знову зарибили (за словами п. Ореста, запустили малька коропа, білого амура, товстолоба і линка). Цьогоріч риболовля повністю заборонена, а з наступного року, можливо, ця водойма отримає друге дихання. Води, правда, зараз суттєво менше, ніж у попердні роки, і озеро “здичавіло”, але є надія, що буде краще.


Коментарі