Звенигород, новий став
4.0(1)

Контакти: +380 (98) 063 86 60Ігор Степанович
Площа водойми: 2.2 Га
Умови риболовлі: Платно
Коли можна рибалити: Лише вдень
Ціна за добу: 150грн
Ціна за світлу пору доби: 80грн
Примітка по оплаті: вартість - 80грн за день. входить 2 кг риби, решта - 30грн кг, 150 грн за добу.
Особливості:
Оновлено: 19 Липня 2017

Нове озеро в с. Звенигород утворено в 2013 році. Платна рибалка відкрита у 2015 році.
Ширина озера – 60-100 м., довжина озера 220 м., площа приблизно 2 га. Середня глибина – 1,8 м. Дно по правому березі та більша частина біла глина. По лівому березі місцями-мул, торф.

«Мешканці озера»: короп, товстолоб, білий амур,щука, окунь, лин, карась.

На озері займаються рибальством. Промислово (сітками чи в інший спосіб) риба не виловлюється та не виловлювалась. Озеро на зиму не спускається. Можлива ловля спінінгом, поплавчанками.

Схема доїзду: дві фото мапи + фото візитки. На фото мапи схематично зазначено проїзд до «Нового озера». Дорога вся асфальтного покриття крім приблизно 500 м. до самого озера.

Проїзд, відстань, час:
– якщо на машині – виїзд за місто по вул..Зеленій, в напрямку с.Бібрики. Проїжджаєте першу село Давидів, потім – Шоломия (є вказівник з траси). Повертаєте з основної траси в село, проїжджаєте село (все по головній з асфальтним покриттям дорозі). Доїжджаєте до роздоріжжя – Гаї-Звенигород. Повертаєте праворуч. Далі приблизно 250 м. з лівого боку дитячий садочок. Перед садочком поворот наліво(грунтова дорога). Якщо доїхали до церкви – то поворот вже проїхали. Відстань від м.Львова приблизно 16-20 км., час-20 хв. Також можливий доїзд з Тернопільської траси через с.Гаї.
– якщо на маршрутці то сполучення Львів–Звенигород , Львів-Водники, Львів-Городиславичі. Всі маршрутки виїжджають з а/с №5. Їдуть приблизно 35 хв. Виходити біля садочка, перед садочком наліво. Пішком до озера 5-7 хв.


Коментарі