Жуків

Контакти: +380 (97) 236 20 05 Игорь (єгер)+380 (96) 208 90 84Оксана Богданівна (господарка)
Площа водойми: 0.7 Га
Середня глибина: 1.2 м
Максимальна глибина: 2.0 м
Умови риболовлі: Заборонено
Примітка по оплаті: промисловий став, рибалити не дозволяють
Умови для відпочинку: Умови для відпочинку не передбаченні
Оновлено: 13 Березня 2016


На даний момент тут розводять коропа на продаж. Рибалка заборонена.
Водойма специфічна, не глибока і дуже сильно заростає смердючою травою.
В двухтисячний роках, коли була дозволена рибалка, це був ставок №1 в Тернопільській області по ловлі щуки. Її тут була просто тьма, тягали її просто відрами й мішками. Але з часом все виродилось і став занедбався.

Недоїжджаючи до Бережан направо, далі покарті, далі в селі жуків біля автобусної наліво (автобусна недуже замітна-стара совдепія) , далі їдемо 300-400м і дорога розходиться: піде асвальтом вверх-ліворуч, піде вниз по щібьонці праворуч. Їдем праворуч , ще метрів з 50-100 і побачим рибацткі машини, тут і зупиняємся, переходим через річку і вже на ставку. Як писав 40 грн а мона і за 25 якщо розказапи . Якщо з живцем ловити то краще на дамбу (південна сторона ставка), якщо зі спіном то тре ходити кругом ставка і постійно пробувати, краще ловиться в камишах (північна сторона ставка). Ставок за день можна обійти два рази.

26.08.2010 Вирішив я ще разок з’їздити в Жуків – спортив собі всі враження про цей став, з самого ранку, як тільки почав ловити, побачив на озері хлопців на лодці, які активно збирали сітки, а з села тим часом вийшло ще четверо з такими немаленькими відерками. Улову їхнього я не бачив, але несли вони ті відерка назад дууууже важко з регулярним матом. Пізніше вони мені сказали, що там типу був лише карась і краснопірка. Коли проходив біля їхньої будки – на ній висіло, сушилось більше двадцяти сіток, після чого вони загрузили це все діло в лодку і знову акуратно розставили по озері. Один місцевий сказав, що ті сітки стоять там постійно, а в дуже погану погоду, коли на ставі нікого немає, їх кількість замітно зростає.

В 2013 році водойму було повністю спущено, змінився власник.

http://www.fishing-club.te.ua/viewtopic.php?f=13&t=33
http://www.active.lviv.ua/topic-t1961.html


Коментарі