Залізці
4.0(1)

Площа водойми: 206.0 Га
Середня глибина: 2.0 м
Максимальна глибина: 4.0 м
Умови риболовлі: Платно
Коли можна рибалити: Цілодобово
Ціна за добу: 100грн
Ціна за світлу пору доби: 100грн
Примітка по оплаті: 100грн за вудку або сезонний квиток 1000грн
Умови для відпочинку: Спеціальних умов для відпочинку немає Палатку можна поставити будь де, дрова та питна вода відсутні!
Особливості:
Оновлено: 21 Липня 2023


Досить давній став. Раніше при союзі був властністю місцевого рибгоспу – зараз селищної ради.
Після переходу у приватну властність “тернопільськіх ділків” рибалка була заборонена і дуже зменшилась кількість риби – особливо карася. Раніше карась (200-500 г.) був любимим уловом майже всіх рибаків (ловили по 15 – 20 кг.). Тепер став знаходиться у власності селищної ради.

Рибалка не досить активна – залежить від багатьох факторів та мабуть і від професіоналізму самих рибаків. Що цікаво – місцеві дядьки приходять під самий вечір після роботи на 1 годину і без трофею не повертаються. Клює короп від 500 г. до 3 кг., карась до 500 г. Але є короп значно більших розмірів, так як став багато років не спускався та і спуститися повністю не може.

Клює в основному карась. Попасти на гарний кльов – можна мати без проблем 10 і більше кг.
Можна за добу (так як зараз) мати лише і пару карасів.
Основна снасть – “смерть карася”.
Прикормка? Карасю здається всеєдно що йому дають. Модні та дорогі смаколи у багатьох випадках програють місцевим рибакам з звичайною макухою та картоплею.
Рибалити на місцевому пляжі ставу не завжди зручно, так як при гарній погоді прийдуть купатися місцеві жителі і можуть скапарати рибацький спокій.

Підходи до ставу непогані, зі сторони дамби трохи крутизна. Біля дамби майже завжди є досить велика хвиля – спрацьовує природній протяг. З трьох боків є можливість підїхати авто.

Дамба проходить на автомобільній трасі, тому авто потрібно ставити на стоянці біля шлюзу, що не завжди є зручним, та і шум від авто не всім до вподоби. Тому багато рибаків вибирають протилежний бік ставу який трохи зарощений очеретом. Дозволено рибачити 2 вудами. Доїзд хороший – з Тернополя на Броди (35 км.), або від траси Київ – Львів, Броди – Тернопіль 40 км.


Коментарі