Жужеляни

Площа водойми: 18.0 Га
Умови риболовлі: Невідомо
Коли можна рибалити: Лише вдень
Особливості:
Оновлено: 11 Січня 2015


Був сьогодні на цьому “озері”. Води немає (місцями є калюжі). І, напевно, вже не буде. Все заросло комишем. Почистити буде тяжче чим викопати нове озеро.
03.02.2014, Sasha_86

Проїзд: Львів (АС-2) – Червоноград – 65км; Червоноград – Жужеляни – 15 км. Після знаку “Жужеляни” другий поворот наліво (перший поворот – тупіковий). Проїжджаєш вздовж вулиці через село (там немає ні поворотів ні перехресть) орієнтовно метрів 300. Після останньої хати їдемо прямо метрів 100 до залізнодорожного переїзду. За ним перше болото (в дощову погоду). Далі полем ще метрів 300 – 350. Починається легенкий спуск і вже повинно бути видно озеро. Сторожка на протилежному березі. Об’їхати озеро можна з обох сторін, але краще зліва, бо там шлагбаум майже завжди відкритий.
Sasha_86, 28.03.2012

http://www.active.lviv.ua/topic-t5707.html

Зовнішня розвідка доповідає

28.03.2012
Озеро орендоване. В 2012 році змінились власники.
Площа плеса приблизно 18 га. Озеро досить мілке. Є декілька каналів глибиною 2 – 2,5 метри. В основному – 1 – 1,5 метри. Є місця де веслами чіпляєш дно. Дно торфяне, дуже замулене. Водної рослинності надзвичайно багато.
З інфраструктури – 2 альтанки і вагончик сторожів.
Оскільки озеро знаходиться в полі (є декілька дерев на півострові, там же і альтанки), то у вітряну погоду дуже продувається.
В суху погоду з доїздом проблем немає. В мокру – є. В принципі дорога нормальна, але є два місця в яких під-час дощу утворюється болото. Все ускладнюється тим, що вони якраз на повороті – тобто розігнатись і проскочити не вийде. Але якщо авто повнопривідне, то проблем не буде. Це що стосується заїзду через село Жужеляни. Є ще заїзд зі сторони міста Белз, але я тудою не їздив.
В минулі роки з риби: короп, товстолоб, білий амур, щука, окунь.
Озеро утримується з метою розведення риби для подальшого вилову. В минулі роки спускалось щорічно. Рибальство за гроші по білій рибі не практикувалось, бо риби повно і якщо прикормити добре (без попереднього прикормлювання – повний ноль, бо дуже потужна кормова база) і завчасно то можна зловити стільки що не буде куди складати (при мені одні дикарі уламали власника за 100 грн з ночовкою: висипали десь 30 кг гороху то витягнули більше 50 кг карпа і все забрали додому). Через це власнику було тяжко встановити ціни. Місцеві платили по 10 грн, приїжджі – як домовишся (не дорого). Хоча озеро дуже заросле і мілке – поїхати однозначно варто. Як казав – риби повно, але невеличка: щука – до 1,5 кг, окунь спортивний, короп 1 – 2,5 кг, амур – до 3,5.
Озеро щороку спускається.

01.12.2012
Новий орендар хотів чистити, але казали що йому ціну загнули, а попередній хотів вибрати всю рибу, так і зробив.
озеро пропало,воно стояло сухим ціле літо,а під осінь мій друг пустив воду,щоб було де полювати,одним словом риби там намає,і незнаю коли буде


Коментарі