Дубляни
3.0(3)

Площа водойми: 1.4 Га
Середня глибина: 2.5 м
Умови риболовлі: Безкоштовно
Коли можна рибалити: Лише вдень
Умови для відпочинку: ставок прямо в місті
Особливості:
Оновлено: 16 Червня 2019


Дубляни розташовані на північ-північ-схід від м. Львів 12 км по Київській трасі (звернути на перехресті-світлофорі за вказівником ЛДАУ)

Добиратись з міста Львів маршрутками №180 Стрийський автовокзал-Грибовичі-Дубляни(університет), №180а вул. Зернова (гот. “Львів”)-Дубляни, №111 “Південний”-Дубляни. Якщо їхати №180 вийти на передостанній зупинці.
На території міста Дубляни знаходиться 7 ставів, 4 з яких без риби в 3-х ще щось водиться.

Поплавок мозначено на ставку, що належить Львівському державному аграрному університету, контроль за здійсненням рибальства не ведеться. В останнє повністю спускався в 1977 році, після того було декілька спроб спуску води власниками гаражів, розташованих на дамбі.

В озера є господар, який давно поклав на нього, але щоб віддати комусь в оренду – зась

Дно мулисте, товщина муляги різна, на мілині більша ~20см на глибині до 10см (глибина до 2-2,5 м, при високій воді 3-3,3м), є відносно чисті місця (глинка). Різких прерпадів глибини немає, хіба що рахувати різкі схили бетонної дамби. Дно досить таки захламлене.

В ставку водяться короп, карась, щука, окунь, плотва, канальний сомик, тюлька, синявка-гірчак. Риби небагато, але ще плавають десяток коропів вагою на око кілограм 20. З травня по липень-серпень ставок заростає непролазною “кропивкою”, яка зникає скоріше чи пізніше в залежності від активності бракон”єрів. Любителі carpfishing поспішіть, бо бракон”єри не сплять (влітку по ночам товчуть сітками по повній, вдень не нагліють). Хижак ловиться погано, але час від часу проскакують щучки вагою під 5 кг. Прохання до гостей – піймав-відпусти, а зрештою розраховую на Вашу порядність.

Володимир Левінський, лютий 2008
http://www.active.lviv.ua/topic-t1244.html

Зовнішня розвідка доповідає

25.04.2017
Минулого року власники гаражів нібито вибили дошки з дамби чи ті доски самі прогнили, але рівень після того впав на 1метр і озеро було все в траві. Наразі ловити там можна якщо попасти у вікно і наживка впаде на дно. Можливо щось і клюне бо сомики там мають бути достойних розмірів. © vanya


Коментарі