Добростани

Площа водойми: 10.0 Га
Умови риболовлі: Платно
Коли можна рибалити: Лише вдень
Примітка по оплаті: 50 грн, заїзд машиною +30грн
Особливості:
Оновлено: 27 Березня 2014


2 мальовничих озера знаходяться в селі в.Добростанська.

Проїзд: По дорозі на Яворів за Івано-Франково є поворот на ліво (як на Городок) не доїзджаючи 200 метрів до повороту на Старичі. По дорозі до села десь 2км. Дорога погана, але проїхати можна. Після знаку в.Добростанська перед будинком поворот наліво вниз, далі по дорозі вздовж будинків.
З правого боку за магазином (будинок з синім дахом) озеро (не ловіть) – їдем далі. Перехрестя: щоб підїхати до озер з боку лісу повертаєм наліво і через 10 метрів на право (дорогу побачити важко але вона є 😀 ) далі по дорозі до поля. По полю дороги немає але видно колію від проїхавших машин. Їдемо до лісу, далі вздовж лісу на право до озер. Дорога дуже погана після дощу можна не погано сісти. Якщо у вас 4х4 або хоча б висока посадка проблем не повинно бути. Щоб підїхати до озер з боку села – на перехресті повертаємо на право, через 30м. на ліво і до упору аж до озер. Дорога краще ніж по полю, але після дощів теж існує можливість проблемного проїзду.

Глибина озер не велика. Дуже зарослі тому спінінги кидати майже немає де, основна ловля на удочку.
Друге озеро дуже мілке, в середньому пів метра, правда зі сторони лісу трохи глибше десь до півтора метра. Так як дамба між цими озерами(другим і третім) чисто символічна то і риба має можливісь заходити з одного озера в інше.В озері дуже багато дрібного карася та ротана є також короп. Крупнішого карася треба ловити на перловку, правда попадається він рідко.

Риба: карась (опариш, хробак, но опариша краще), маленький але багато від таких як палець до лодошки, рідко попадаються крупніші (вчора з сестрою з 5:00 до 15:00 наловили 152шт.)
ротан (хробак, опариш), на першому озері замахує сильно на другому менше, попадаються не погані екземпляри.
Карп – точно знаю що на кукурузу клює але дуже рідко, екземпляри до 5 кг.
Одним словом озера для активної ловлі карася на таранку.
Підкормка – потреби немає клює добре і так. В надії що підійде риба крупніша підкормлював сухарями або макухою – ситуація не мінялась.

Увага! Під лісом багато кліщів і комарів запасайтесь ОФФом (рекомендую ОФФ Екстрім).

© VaDeVil 2009
Тут ще є і третій безкоштовний ставок.

Озеро молоде почало появлятись в 97 році по словам місцевих після того як зупинили один з австрійских насосів на водокачці, років 40-50 назад там були дуже шороші озера, ті всі поля які розділяють село то і є бувше дно озер але підземні води кудись змістились и озера пропали.
За моіми спостереженнями теперіщні озера потрошку збільшуються а на озері що біля магазину два роки назад був непоганий карась тепер там взагалі ніхто неловить( напевно електро вудками побили рибу )

http://www.active.lviv.ua/topic-t2630.html

Зовнішня розвідка доповідає

29.04.2012
Було зариблено і перший став. Рибалка там заборонена.


Коментарі