Давидів
2.5(2)

Площа водойми: 1.0 Га
Середня глибина: 0.5 м
Максимальна глибина: 0.85 м
Умови риболовлі: Безкоштовно
Коли можна рибалити: Лише вдень
Умови для відпочинку: умов для відпочинку немає жодних
Особливості:
Оновлено: 10 Травня 2012


В селі Давидів є 2 калабані біля колії.
Одна біля залізничної станції. Води трохи є, але капець. А колись там була непогана щучка, карась, краснопірка. По другу сторону, можна відвести душу карасем і тепер. Карась там є.

Друга калабаня в самому селі. Окунь, щука (рекорд 3кг, за словами месних), карп. Зацепів, обривів і тому подобного до …….., затоплені каряги, гілки.

Асфальтовий завод працює. Страшний гул і скрежет, десь раз на півгодини піднімається хмара пороху,який осідає навкруги,ну і саме неприємне запах смоли,яким пропахло все навкруги. М’яко кажучи жителям Давидова не пощастило.

Колись говорив з місцевими, то вони казали, що в тій що біля станції (та, що ще залишилася)був хороший хижак, але (не пам”ятаю коли, давно) там перевернулися цистерни з якоюсь фігньою, і на ранок народ побачив масу окуня вверх животом, а карась це пережив.

http://www.active.lviv.ua/topic-t1032.html

Зовнішня розвідка доповідає

11.05.2012
В 2012 році озеро те, що біля станції місцеві скинулись і запустили карпа 400-700 грам.

06.11.2016
Приїхали ми сюди щераз.Тільки розклались,як до нас приходить мужик зі спінінгом і просить покинути озеро.Ми приїхали з далику і не хотіли шукати нове озеро,тому пробували домовитись,але мужик відповів що озеро належить до спілки рибаків,до нього не можливо вступити ,і що вони кожного року запускають туди рибу(недавно запускали щучок 300-400 грам,і карасиків).Ми пробували ще трошки половити,Але пізніше він попросив нас покину озеро але в грубшій форм


Коментарі