Барвінок, Новий Розділ

Контакти: +380 (98) 257 29 15Зеновій
Площа водойми: 22.0 Га
Умови риболовлі: Платно
Коли можна рибалити: Лише вдень
Примітка по оплаті: рибалка без УТМР квитка коштує 30 грн, денна норма 3 кг
Умови для відпочинку: Біля озера інфрастуктури немає, стоянки з охороною немає. Якщо є бажання залишити машину на стоянці - можна залишити в м.Новий Розділ. Йти потрібно від стоянки, що справа від дороги, яка веде до озера. Біля гімназії по проспекту Шевченка є супермаркет \"Рукавичка\" - там зразу і закупитися можна. На хороше місце для ночівлі потрібно йти стежкою попри озеро 1 км. Є джерела з хорошою водою.
Оновлено: 08 Квітня 2015


Перегородженна річка Барвінок посеред лісу поблизу села Новий Роздол.

Озеро гарне. Природа просто супер, навколо ліс, дерева в більшості місць прямо над водою.

Проїзд до водойми: Їхати Стрийською трасою. Після села Розвадів – поворот наліво (дорога на Ходорів), проїжджаєте Верин, Крупсько, в Старий Розділ не заїжджаєте, на кільці поворот наліво 6 км до Нового Роздолу.

Озеро належить УТМР, ціни відповідні. Човни залишилися тільки приватні і то пару штук ну і в єгеря, прокату вже нема.

Озеро штучне, природа чудова, спочатку озеро було спортивним – на ньому проводилися різноманітні турніри, але потім то всьо закинули, через брак коштів напевно, і зара озеро відкрите для всіх рибалок. Щодо риби, то тут є все – карась, короп, щука, особливо багато платви. Проте дно тут сильно замулене і переважно вкрите опалим листям, – кормушки, грузики- зразу ж зникають в намулі, наживка ховається між листям і найти її рибі дуже важко. Тому на донні снасті тут ловити досить важко. Непогано зарекомендував себе матч. Переважно попадається платва, рідше карась, короп. Озеро ше не спускали, тому в озері живуть трофейні екземплярчики. Але не обійшлося тут без сіток і електровудочки і відповідно чисельність риби добре скоротилася Коропа піймати досить важко. Тай карася останнім часом поменшало – одним словом так як і всюди.

http://www.active.lviv.ua/topic-t1426.html

Зовнішня розвідка доповідає

01.03.2013
в 2013 запустили 2т карпа і амура 850кг.


Коментарі