Грушів
3.6(14)

Площа водойми: 25.0 Га
Середня глибина: 1.2 м
Максимальна глибина: 8.0 м
Умови риболовлі: Платно
Коли можна рибалити: Цілодобово
Ціна за добу: 200грн
Ціна за світлу пору доби: 200грн
Примітка по оплаті: тепер рибалка коштує 200 грн., а з човна 250. Використання електричних та бензинових двигунів заборонена. Зимня рибалка вартує 50 грн.
Умови для відпочинку: Відпочинок на відтворюючій дільниці(півострів) СТРГ “Грушівське” Заїзд автомобіля 20грн.+ додатково10грн.з особи старше 16 років. Додаткові послуги: -шампура -дрова -волейбольні,футбольні м’ячі -шахмати,шашки,бадмінтон
Особливості:
Оновлено: 04 Грудня 2021


Водосховище на річці Завадівка (басейн Сяну) розташоване в с.Грушів Яворівського району Львівської області.
Основним призначенням Завадівського водосховища було багаторічне регулювання стоку р.Завадівка для цілей технічного водопостачання виробництва підземної виплавки сірки річковою водою в середині минулого століття. В подальші роки, після закриття кар’єру, потреба у воді Завадівського водосховища зникла.

Проїзд: Від кільця Кульпарківська-Виговського 86 км, якщо їхати по Кульпарківській до кільцевої на Сокільники-Рясне-Янів-Яворів-Вербляни-Немирів-Грушів і 77 км, якщо з Яворова через Черниляву-Нагачів-Драгомишль-Грушів, але там дорога гірша і 4 км по шутрованій, більше 40 км/год не розженешся. В Яворові біля автостанції поворот ліворуч, наступне перехрестя : ліворуч – Чернилява, прямо – Вербляни, в Немирові на центральній площі лівий поворот на Грушів – це перше село після Немирова (вказівник відсутній).
З траси водосховища не видно, лише дамбу, – можна проскочити мимо, якщо їдеш перший раз.

Загалом це чудове місце для відпочинку. Ліворуч від дамби тягнеться острів, на який можна заїхати машиною(останні роки там зробили гарну грунтову дорогу, хоча в дощ ще можуть бути чималі калабані) – там скрізь рай для відпочивальників(сосновий ліс,море ожини і т.д.). Але от карпятники стоять на протилежній стороні, щоб зловити коропа потрібен дуже далекий заброс(метрів 200 від берега) бажано з човна.

Порядок проведення аматорського рибальству СТРГ “Грушівське”

 1. Вилов риби : проводиться за відловочними карточками,які видає користувач.
  Відловочна карточка отримується перед початком проведення рибальства,без відлов очної карточки вилов риби забороняється.
  1.1 Вартість відлов очної карточки визначається наказом користувача.
  Норма добування аборигенних видів риб – 3кг.в день на рибалку.
  1.2 Вилов риби проводиться з берега вудками всіх видів із загальною кількістю гачків не більше 5 на рибалку,та спінінгом.
  1.3 Як виняток може бути дозволено вилов риби із належним чином зареєстрованих плавзасобів, по окремій відловочній карточці
  1.4 В нерестовий період любительське рибальство може бути дозволено органами Рибоохорони на спеціально визначених ділянках водойми однією поплавковою вудкою з одним гачком і спінінгом(з берега без заходу у воду)
 2. Безкоштовний вилов аборигенних видів риб дозволяється по пільговій карточці отриманої у користувача:
  2.1 Жителям с.Грущів,с.Щеплоти,с.Завадів,с.Колониці Яворівського району(за наявності документа що підтверджує реєстрацію).
  -учасникам АТО пільгової категорії
  -інвалідів I та II групп
  -учасникам ліквідації на Чорнобильській АЕС I та II категорії,а також дітям до 16 років.
 3. Рибалки забов’язані:
  3.1 Суворо дотримуватись вимог природоохоронного законодавства та порядку.
  3.2 Проводити вилов риби на ділянках водойми визначених користувачем для проведення аматорського рибальства.
  3.3 Не забруднювати водойму,не засмічувати прибрежно-захисну смугу,не залишати сміття.
  3.4 Не допускається знищення(пошкодження)покажчиків,щитів та інших інформаційних знаків установлених на водоймі та її берегах.
 4. Для отримання додаткової інформації та пільгових карток звертатися за Контактним телефоном: 093-165-63-84

Зовнішня розвідка доповідає

18.03.2015
Згідно Режиму рибогосподарської експлуатації Грушівського водосховища Яворівського району Львівської області, відбулось його зариблення, при якому було вселено 24800 екземплярів водних біоресурсів (загальна маса зарибку – 1220 кг). Зокрема, було вселено 21000 екземплярів товстолоба середньою наважкою 50,0 грам (загальна маса зарибку товстолоба – 1050 кг), 2800 екземплярів коропа середньою наважкою 25,0 грам (загальна маса зарибку коропа – 70 кг) і 1000 екземплярів білого амура середньою наважкою 100,0 грам (загальна маса зарибку білого амура – 100 кг).

30.06.2015
Вчора на Грушівському озері відбулося зарибнення внутрішніх озер(які знаходяться на теріторії півострова) лічинкою для подальшого вселення у велике озеро,в загальній кількості 2,4млн.Карпа-0,5млн. Товстолоба-0,5млн. Щуки-0,5млн.Амур-0,5млн.Решта це втрати на перевезення.

06.04.2016
Толока на водосховищі
http://varianty.lviv.ua/33762-hrushivske-hrikhopadinnia
http://www.active.lviv.ua/topic-t15.html

26.08.2017
Збирався я в Грушів і якось набрав знайомого, пробити ситуацію (він там часто рибалить) ... Він мене дуже розчарував, розповівши буквально про кілометри сіток , про які я не можу не написати.

21.10.2017
Грушів спустили ще три тижні тому бо багато води було і розмивало береги...

21.10.2017
Відбулось вселення водних біоресурсів на Грушівському водосховищі
30 листопада 2021 року згідно Режиму рибогосподарської експлуатації на «Грушівському» водосховищі, що розташоване в с. Грушів Яворівського району Львівської області відбулось відтворення (вселення) водних біоресурсів. Виконавцями відтворення являється ТзОВ «Галком Плесо». В процесі робіт із штучного розведення у водойму вселили короп в кількості 800 екз (40 кг), білий амур - 429 екз (60 кг) та товстолоб – 6571 екз (920 кг). Відеозвіт: https://www.facebook.com/watch/?v=191828903154602


Коментарі