Баківці

Площа водойми: 3.85 Га
Середня глибина: 0.5 м
Максимальна глибина: 0.7 м
Умови риболовлі: Невідомо
Коли можна рибалити: Лише вдень
Особливості:
Оновлено: 06 Січня 2015


Є три ставка, розташовані один за одним. Про перший нічого не скажу, спочатку подумав, що це болотце :-). Другий правильної прямокутної форми, прибл. метрів 40х80, чистий. Третій, на якомому і зупинилися, прибл. метрів 150 на 200. Посередені острівці камиша-трави. Зі сторони під’їздної дороги чисте плесо метрів 70х70. Дно – намул+травяний “килим”.
Доїзд: від траси приблизно 1,5-2 км. Дорога останніх метрів 800 так собі. Я змушений був вийти, бо кумцьова “Пріора” почала хапати днищем дорогу, тому мінус моїх 120 кг їй допомогли здолати цей шлях. В дощ не знаю, чи проїхали б. Тобто “остання миля” жахлива.
Ловиться карп, карась, окунь, кількість снастей не обмежена.
Током не б’ють, сітки по ночах іноді ставлять.
Сторож, що збирає гроші, має звичку вночі приспускати воду в озері, привідкриваючи шлюзу, внаслідок чого міняється тиск і риба погано або взагалі не клює. За що сторож-касир неодноразово купався в озері.
http://www.active.lviv.ua/topic-t1460.html

Зовнішня розвідка доповідає

09.09.2011
Рибу зі слів місцевих буквально недавно вибили електровудками по домовленості зі сторожем (підкуп). Повністю відсутній кльов за винятком першого заросшого озера, де можна ще зловити щуку…

21.05.2013
Прикормився і закинув поплавок і фідер. Просидів годину на середньму озері, ні одної покльовки. Кидав на хробака, опариша, потім і на манку, але дзюськи 🙂 Вирішив перейти на третє(там де карпи завжди труться і ніколи не клюють) Результат 1 окунь 150гр, 1 верховодка, 5 плотвичок і 2 карасі (один грам 250, другий маленький) от і все на що спромігся. Місцевий дідок казав, що цього року риба практично не ловиться. Розказував що в неділю було багато людей, а через 2 год всі позмотувалися…


Коментарі