Глинськ-Липники
3.5(2)

Контакти: +380 (50) 508 73 81Андрій
Площа водойми: 10.0 Га
Умови риболовлі: Платно
Коли можна рибалити: Цілодобово
Ціна за добу: 250грн
Ціна за світлу пору доби: 250грн
Примітка по оплаті: 250 грн
Особливості:
Оновлено: 09 Листопада 2023

Водойма, станом на листопад 2023 р. відкрита для риболовлі, останній спуск води відбувався в 2012 році. Керує водоймою пан Андрій (0505087381) , вартість риболовлі - 250 грн. З риби - короп ( є трофейні екземпляри, 10 + кг) карась, червонопірка ( просто навалом і є трофейні екземпляри 600-800 грам) , щука ( є трофейніекземпляри 5+ кг) , окунь. Однак - умови дуже поганенькі. 

Під'їзд до водойми поганий (останні 200 м ) ями і після дощу реально зав'язнути. В суху погоду заїхати можна без проблем. Орендар мало дбає про водойму , мало місць на березі для коропової рибалки , не викошений комиш ,
загалом повноцінних підходів до води не більше 5-ти. 

Також варто врахувати , що в теплу пору водойма сильно заростає і ловити не вийде , ви просто не видрете рибу з тонн водної рослинності. Тому хлопці ловлять там трофейного коропа лише навесні , до початку травня і активного росту рослинності. Червонопірка клює раз за разом і за кілька годин можна наловити кілька кілограмів , наживка - опариш або кукурудза.

Хижака цікаво ловити лише з човна , є гарні місцини між комишем , водойма велика і є де плавати. Щуки багато , але клює не завжди. Середня вага 1-1.5 кг , багато дрібної, але у 2021 р. була виловлена щука на 12 кг. Окунь також є , кажуть, що є і трофейний, але я особисто ловив найбільшого на 300 грам.

 Висновки : водойма цікава, але орендар за неї абсолютно не дбає , ставить там сітку часто, хамовитий і, подекуди агресивний. Ще одне, вода дуже чиста і восени і весною вода кришталево прозора.


Доїзд: в Жовкві проїжджати через арку і якщо я не плутаю 2-ий поворот на Глинськ.Проїжджаєш 2 – 3 км і побачиш стави по лівій і правій стороні. Дно здебільшого піщане. Велике озеро праворуч сильно заростає комишем.

В порівнянні з минулим роком воно ще білше заросло камишем, якщо взяти для порівняння, там є острів то того року він перетворився на півострів, акваторії вільної від камишу стає все менше і менше. Якщо їхати на хижака, то без лодки там немає що робити, бо доступів до води дуже мало. Якщо з берега то є пару виходів, але думаю шо без забродів також необійтися. Навіть для того шоб ловити на фідер потрібно буде розчищати собі місце. На берегах гори сміття незнаю якої давності 😥 , і як бачу шо його навіть ніхто незбирається збирати, не то щоб вивозити.

Стави навпроти через дорогу було закрито для пересічних риболовів, але наскільки я чув останнім часом запускають усіх (якщо не помиляюсь за 40 грн). Минулого року січень-лютий мав нагоду порибалити на цих ставках. Знайомий на жерлиці взяв дві щуки – 2 і 3 кг, ще сиділи двоє рибаків також на жерлицю взяли щуку близько 2 кг і ОКУНЯ (такого ще не бачив – завдовжки добрих сантиметрів 50) ваги не скажу. Сам на мормишку з ранку до обіду наловив окуня штук 40 – весь як на підбір – долоня. На даний час знаю, що ставки спускались, риба вибиралась і чи там що залишилось місцеві не знають.

http://www.active.lviv.ua/topic-t4657.html


Коментарі