Глинськ
3.2(18)

Контакти: +380 (67) 355 31 55Cлавік
Площа водойми: 21.82 Га
Середня глибина: 1.0 м
Максимальна глибина: 2.0 м
Умови риболовлі: Платно
Коли можна рибалити: Цілодобово
Ціна за добу: 300грн
Ціна за світлу пору доби: 200грн
Примітка по оплаті: світловий день 200 грн, доба 300 грн, але риболовля тут триває до 13:00
Особливості:
Оновлено: 11 Липня 2020

Розмір озера: 4,5 гектар.
Характер дна: точно інформація невідома, але в різних місцях характер дна відрізняється один від одного. Одні інтернет користувачі пишуть, що там дуже багато коряг, але біля бесідок в районі номерів 7-11 все було чисто як ми рибалили.
Глибина: глибина десь півтора метра, але присутнє русло.
Рослинність водойми: з однієї частини ставка безліч корчів та пеньків, які сторчать прямо з води. В інших частинах багато комишу. По периметру, де немає бесідок, ростуть дерева.
Наявність місць лову: кожне місце лову — це окремо побудована бесідка або цілий будиночок. Деякі будиночки навіть мають супутникове телебачення та євроремонт. В загальному місць для ловлі не так вже й багато, не більше 20.
Риболовецький пресинг: на вихідних завжди рибачать.
Риба: головними об’єктами лову тут є карп та товстолоб. Карась теж є, і клює крупний, лише бере він рідко. Також в ставку присутня дуже гарна краснопірка. Є щука. Присутній лящ, але його доволі сильно вже повиловлювали, тому навесні 2013 року ставок був зариблений мілким підлящиком, який зараз доволі сильно заважає ловити іншу рибу.
Рекомендовані наживки: пружина з мастиркою найкращий вибір.
Умови риболовлі: риболовля тут триває до 13:00.
Умови для відпочинку: потрібно це ще з’ясувати.
Проїзд: до села Глинськ жахливий. Богом забута розбита дорога через поля. Готуйтесь уважно їхати на другій передачі кілька кілометрів.
Контакт, через який можна замовити місце, просто домовитися приїхати порибалити, розпитати про те чи інше: 0673553155 Cлавік.
Джерела в Інтернеті, де можна почитати про дану водойму: почитати про цю водойму: наш форум, fishing-ua.com. Власний вебсайт: http://glinsk.rv.ua
Загальна інформація про водойму:

Взагалі в Глинську знаходиться ціла система ставків. br>
З самого початку водойма з назвою “Дикий став”. Саме сюди всі і їздять на платну рибалку і про цю водойму наша стаття. Далі величезний ставок для комерційного розведення риби, всі береги тут заваленні деревами та корягами. Дорога-дамба в селі розділяє цей великий став і малесенький, на березі якого облаштований місцевий зоопарк. До речі в цьому зоопарку доволі багато різноманітних пташечок, як будете там можете зводити своїх діток, їм буде цікаво. На цьому маленькому ставочку рибалять лише охоронці.

Отож повернемось до героя нашої розповіді “Дикий став”. Кожне місце тут — це не те що окремий пірс. Це ціла бесідка, чи навіть невеличкий дерев’яний будиночок. Деякі з телебаченням і євроремонтом всередині. Майже кожен за кимось закріплений, ті люди купують тут сезонний квиток на рибалку.

Найкраще рибалити вночі, коли не клює малесенький підлящик. Бо вдень від нього спасу немає. Бере на всі наживки й снасті.

Коли рибалили ми, то переконались, що традиційний фідер тут малоефективний, набагато краще було ловити на пружину з мастиркою (в нас цю снасть називають спутнік).

Також на цьому місці знімали кілька випусків чоловічих розваг, поки власникам це не набридло.

Мінуси рибалки в Глинську:

  • без попереднього замовлення туди не варто і їхати;
  • постійно попадається мілкий підлящик, якого обов’язково потрібно відпускати;
  • поряд розташована залізна дорога, тому постійно турбують голосні звуки проходячих потягів;
  • поганий доїзд в саме село;
  • в бесідках присутні павуки

Плюси рибалки в глинську:

  • Є шанс впіймати трофейні екземпляри товстолоба;
  • добре облаштовані місця для рибалки та особливо відпочинку;
  • не далеко від міста.

           

              stal1n, 14.08.2013
           

Был там с ночёвкой года два или три назад, кажется, в июле – по договорённости, а так бы не поехал, 100 грн (тогда было) как по мне дороговато… Дорога туда – просто кошмар, не каждая машина осилит, есть два варианта – либо от Здолбуновской трассы долго ехать бруковкой, либо той же дорогой через поле, которой идёт маршрутка в село. Но оба варианта одинаково плохие.
А возле самого ставка дорога проходит по дамбе и берегу, плюс надо заехать на горку и потом с неё спуститься. Если ехать туда после дождей, когда это всё раскисает – можно получить массу впечатлений. Мы были на бусике VW T4 и крепко сели возле берега. Хорошо что ребята на Ниве помогли дёрнуть-вытащить. Вдобавок сама дамба достаточно узкая, и проехать по ней, не зацепив стоящие машины, не так и просто.
Всего там два ставка, разделённых дамбой, но рыбачить разрешают только на одном – маленьком и заросшем. Второй большой ставок судя по всему – только для разведения рыбы, её там активно кормят и рыбачить там нельзя. А чтобы не возникло соблазна туда забросить – под берегом возле дамбы в воде обильно навалены ветки, кусты и спиленные деревья.
Собственно, сам ставок, где рыбачили – места для ловли (небольшие беседки) расположены на дамбе и левом (если смотреть с дамбы) берегу. Правый берег заросший, там затопленные кусты или деревья и мест для ловли нет.
© AndreyK, 18.05.2012

 

Зовнішня розвідка доповідає

13.05.2013
Ловити на великому ставку не дозволяють, і кажуть, що риби немає… © Leopoldushka

13.05.2013
В сусідньому ставку, де розводять рибу, почавилася риби після зими. Трохи фоток є тут: https://www.facebook.com/zdolbunivcity/posts/1982672508526539

почитати про цю водойму: наш форум


Коментарі