Ганачівка: Гостинний Двір
1.0(1)

Контакти: +380 (67) 674 40 28+389 (30) 235 35 43п. Степан
Площа водойми: 0.2 Га
Умови риболовлі: Платно
Коли можна рибалити: Лише вдень
Примітка по оплаті: 30 грн за кожний зловлений кілограм
Умови для відпочинку: Менша альтанка – 50 грн, або 10 грн/чол, більша – 150 грн або 20 грн/чол.
Особливості:
Оновлено: 12 Березня 2015


Гостинний двір на Білому Потоку

Як добратися: виїжджаєте з м. Перемишляни і прямуєте в сторону с. Затемне (приблизно 15 км )і повертаєте з траси направо, там треба питатися місцевих як проїхати на базу, а краще в телефонному режимі керуватись вказівками власника бази відпочинку . На під’їзді до бази грунтова дорога, яка після дощу стає погано прохідною, тому часто машину лишають біля хати сільського голови, і далі йдуть пішки(в дощ), а в суху погоду машиною можна доїхати до бази. По сусідству з Гостинним двором ,знаходиться форельне господарство, яке ви минаєте і прямуєте на базу відпочинку через дерев’яний міст, під яким протікає річка Білий потік

Телефони для довідок: (067) 674 40 28; (093) 023 53 54 – п. Степан (господар Гостинного двору).

Територія: велика, є один саморобний став (50х20 м) і 3 маленьких розплідника форелі. Для відпочинку є 2 альтанки менша і більша. Є мангал і казанок для юшки, дрова. Є місце для палатки.

Рибалка: можна брати свої снасті, якщо не маєте , то господар дасть на прокат безкоштовно.

Ціни: спортивна рибалка безкоштовно, риба не на продаж, але з дозволу господаря, для власних потреб – 30 грн за кожний зловлений кілограм, форель – 55 грн/кг. (можна зловити і приготувати на місці, або зловити з собою).

Унікальність відпочинку: чисте повітря, повний відшиб, джерельна вода, на території гостинного двору є пасіка, і побудований будиночок, в якому спеціально зроблені лежанки для сну на вуликах .
З давніх – давен відома користь бджіл, і вчені ретельно дослідивши життєдіяльність бджіл, дійшли до наукового висновку – бджоли своїм біополем і своєю діяльністю здійснюють цілющий вплив на біополе людини, фізично їх дію ми можемо відчувати на собі у вигляді приємних слабеньких електричних поколюваннь всього тіла, і вдихати їхнє іонізоване і солодкувате повітря, якщо пройти декілька сенсів сну на вуликах, то організм людини налаштовується на правильний ритм роботи, і хронічні хвороби потрохи виліковується. Після першого разу можливе відчуття приливу сил або приємного фізичного і психологічного розвантаження. Моментального зцілення не буде, треба пройти курс. На місці ви зможете отримати детальну інформацію з вуликотерапії та лікування бджолиними продуктами.

http://www.active.lviv.ua/topic-t8284.html


Коментарі