Малинівка
4.8(4)

Контакти: +380 (67) 709 79 77Адміністрація Сергій
Площа водойми: 8.0 Га
Середня глибина: 1.0 м
Умови риболовлі: Платно
Коли можна рибалити: Лише вдень
Ціна за світлу пору доби: 50грн
Примітка по оплаті: Вхід вартує 50 гривень і кожен кілограм риби має свою ціну: карп, лин, амур 120, карась 80, товстолоб 70, щука 130
Умови для відпочинку: вхід 50 грн альтанка 250 грн альтанка на воді 500 грн мангал 100 грн VIP 800 грн
Особливості:
Оновлено: 14 Вересня 2023

На початку травня на Волині «Хата рибака в Малинівці» офіційно відкрили для відвідувачів.

Знаходиться це прекрасне місце у Рожищенському районі, в селі Малинівка.

Затятого рибалку тут порадує можливість «вполювати» білого і строкатого амура, товстолоба, коропа, карася, линка. Окрім того, це мальовниче місце для затишного сімейного відпочинку, адже територія облаштована бесідками, всередині яких є розетки і світло. Нині по всьому периметру проводять Wi-Fi.

Власник цього рибного раю – Василь Матвіюк, родом з Малинівки. Живе у Львові, має там власний бізнес. Чоловік розповідає, для нього принципово було вкласти гроші саме у рідний край, бо тут він виріс, тут ще дитиною ловив рибу разом зі своїм батьком.

Загальна площа території – 8 гектарів. Аби привести усе до ладу, прибрати непрохідні чагарники, майже 5 місяців тут фактично безперервно працювали екскаватори, затрати були просто колосальні. Але чоловік зазначає, для нього це не бізнес, а справа для душі.

«Ми запустили тут правильну рибу, тобто ту, яка їсть траву. Весь став обладнаний системою аерації. Постійно вимірюємо рівень кисню у воді. Навіть зимою у нас не було заморів. Запустили сюди білого і строкатого амурів, товстолобів три види, коропа чотри види, линка. Багато тут золотистого карася, якого занесено до Червоної книги, але його виловлювати не можна, за це великий штраф. Тож, якщо упіймали, одразу потрібно випустити. Ще планую викопати окремий «щучий» ставок, для любителів ловлі на спінінг. Тут багато риби і великий плюс у тому, що не потрібно на коропа їхати на нічне «полювання». Достатньо виділити кілька годин удень і матимете його вдосталь», – розповідає Василь Матвіюк.

Цікаво, що від риби тут абсолютно не чути мулом, це зауважують рибалки, які сюди приїжджають. І цьому є пояснення. У ставках спеціально виростили хлорелу – мікроводорость, яка живиться вуглекислим газом, а віддає кисень. Вода від неї має ніжно-зеленкувате забарвлення. Годують рибу лише зерном. Як зауважує господар, тут дуже багато линка. Хто з рибалок чує про це, у них одразу спрацьовує «сигнал» їхати сюди, адже в природі цієї риби дуже мало і відповідно – можливість спіймати її випадає дуже рідко.

«Наша модель відпочинкового комплексу – не сидіти ніч на рибалці, а щоб сюди приїжджали на відпочинок сім’ями. Половив рибу пару годин, а далі – відпочиваєш з рідними. Можна зварити юшку, приготувати шашлик. Один ставок ми називаємо «біла лілія», зовсім скоро там все буде у цих квітах, краса – неймовірна», – додає Василь.

Тут чекають на відвідувачів у четвер і неділю, з 7:00 до 19:00. За кілограм виловленої риби:

Щука - 120гр
Короп,линок,амур- 100гр
Карась - 70гр
Товстолоб - 60гр

Попри те, що відкрили господарство зовсім недавно, рибалок щодня тут багатенько. Без солідного улову ніхто не лишається. Лімітів на вилов немає, аби лиш були гроші оплатити. Загалом же, як зазначає Василь Матвіюк, за день звідти вивозять від 250 кілограмів риби.

https://www.facebook.com/pages/category/Recreation-Spot/%D0%A5%D0%B0%D1%82%D0%B0-%D1%80%D0%B8%D0%B1%D0%B0%D0%BA%D0%B0-%D0%B2-%D0%9C%D0%B0%D0%BB%D0%B8%D0%BD%D1%96%D0%B2%D1%86%D1%96-2342754775970059/


Коментарі