Воля-Висоцька

Контакти: +380 (09) 750 48 14колишній власник Василь
Площа водойми: 6.8 Га
Середня глибина: 1.2 м
Умови риболовлі: Платно
Коли можна рибалити: Лише вдень
Ціна за добу: 100грн
Ціна за світлу пору доби: 100грн
Примітка по оплаті: Оплата за риболовлю символічна, як благодійний внесок, 100 грн
Умови для відпочинку: Є декілька місточків та альтанка
Особливості:
Оновлено: 11 Листопада 2023


В Волі-Висоцькій є чотири ставка. Загальна площа 6,8 Га. Ставки знаходяться безпосередньо в самому селі при трасі, є заїзд до води.
Середня глибина 1,2 м. дно мулисте, рослинність також присутня.

 

Гарний приклад, як громада села власними зусиллями відновила безнадійно занедбані попереднім "орендарем" ставки, який їх спустив і зруйнував дамбу, коли йому не продовжили оренду.

Тепер озера відновлені, зариблені, регулярно косяться та прибираються.

На першому від траси ставка рибалтити заборонено ( дозволений вилов лише хижака) на трьох наступних ловити можна, але лише в вихідні і святкові дні.

Ставки з великою щільністю риби : карася, коропа, амура, щуки ...є окунь, невелика кількість , але є трофейний ( до 1.5 кг). Оплата за риболовлю символічна, як благодійний внесок, 100 грн, які йдуть на зариблення, пальне для обкошування і корм рибі, яку в 1 ставку регулярно годують , а потім перекидають рибу в 3 наступних ставки. На 1 ставку є альтанки, пляж, кабінка для переодягання.

Чудове місце для відпочинку, щоправда влітку на 1 ставку повно купальщиків. Доїзд чудовий, є парковка для авто.

 

А це стара інформація за 2015 рік:

Зі слів власника перший став не спускався 9 років і там присутні трофейні карпи та товстолоби, також є карась від 0,5 до 1 кг, по хижаку казав що є щука +-3кг

Лише перший ставок найбільший, а решта сильно зарослі і там майже немає ні місця ні риби(лише на третьому є непоганий карп до 2-3 кг але його мало дуже), тому всі ловлять на першому найбільше. І то він зараз так поріс водоростями що фідер кинути буде дуже важко, а витягнути ще тяжче тому там перевагу надають поплавчанці.

Тут карасьова рибалка -основна риба там це 100-200 грам карась. Карп є але теж дуже мало і клювати він не дуже охочий – за три рибалки одна покльовка на великому і одна на третьому ставку-а ловив на все(бойл,макуха,пуфи,кукуруза,бульба варена тощо), одним словом риба є але мало і привередлива.

http://www.active.lviv.ua/topic-t9388.html


Коментарі