Бабичі

Площа водойми: 2.5 Га
Середня глибина: 4.0 м
Умови риболовлі: Безкоштовно
Коли можна рибалити: Лише вдень
Умови для відпочинку: Єдине чого там багато, то це КАМАРОВ!!! :rrr: Ну, є ще Линьок, окунь, щука. Це ті види риб, які я зловив. (А місцеві кажуть, що є мутанти моїх розмірів). Окунь та щука на ультралайт, а линьки на поплавок. До речі, вперше побачив, що таке покльовки линя і можу сказати - це не карась!!! Якщо при покльовці підсічка не вдалась, то линь вдруге не підходить!!! А при виважуванні 200 грамового линька таке враження, що там під 1КГ. дуже сильна риба і це дуже цікаво та азартно!!! Ага!!! Забув сказати. Там місцеві ставлять сітки. Коли ми там були, витягали сітку метрів 50м. і крім окунів та линів там нічого більшого не було. А опісля, через 2 год., ще одні БРАКИ прийшли (віком від 12 до 15 років) і теж поставили сітку. Протянули її через весь карьєр. Ми змінили місце ловлі та це не допомогло. Після блукань зі спіном по озеру, я знайшов місце де величезна яма. І після трьох закидів, вертушка \"МЕРРS\" принесла мені щучку травянку. Потім ще пару окунів і потім...... прийшли місцеві \"отдыхающие\" і обломали весь кайф. Почали пірнати якраз у тій ямі де я ловив.
Особливості:
Оновлено: 07 Березня 2014


Розташоване по трасі на Радехів.
Це карєрчик від колишнього цегельного заводу.
Відстань від Львова – біля 85км.
По площі – десь приблизно як в Уграх (сорі, хто не знає), може трошки більше.
Форма – майже правильний квадрат. З двох сторін ліс(з однієї через дорогу, з другої -через канальчик).
Глибини різні, і не маленькі. Зодного боку поросле осокою чи камишом (досить високе та густе), що утворює дуже цікаві та перспективні канальчики, протоки та заплави. Туди краще з лодки, хоча і з берега можна також його добре обловити. Глибина там (в протоці між двома “островами” з камишу) (плавав та міряв сам особисто, правда не всюди) 3-4 м, блище до середини думаю більше. Дно поросше густою не високою травичкою.

Озеро було і вроді би залишається нічиє (вроді сьльради, чи шо ❓ ), але були серйозні намагання “прихватизувати” його (ніби навіть стовпів навколо понабивали), но месні не дали, вони купаються там. Доречі, водичка там досить чиста!!!!
© олег82 2008р

Місцеві постійно ставлять вздовж і в поперек сітки, багато людей купаються влітку і заважають ловити.
На вудку бере лин.
http://www.active.lviv.ua/topic-t1660.html


Коментарі