Збірна України виборола бронзу на XVIІ Чемпіонаті світу з ловлі риби на мормишку
Новини

З 15 по 16 лютого 2020 року відбувся XVIІ Чемпіонат світу з ловлі риби на мормишку з льоду. Змагання проходили на оз. Вальватус у м. Варкаус, Фінляндія.

У заході взяли участь 14 команд з України, Білорусі, Казахстану, Латвії, Литви, Монголії, Норвегії, Польщі, Румунії, Росії, Фінляндії, Швеції та Естонії.

До складу української збірної потрапило четверо спортсменів з Волині – Павло Хвас, що наразі представляє Тернопільську Федерацію риболовного спорту, Дамір Шихотаров (президент Федерації риболовного спорту України у Волинській області), Віктор Жалнін та Святослав Халєєв.

Від щирого серця вітаємо українську команду з бронзою! Бажаємо переможцям подальших спортивних здобутків, натхнення, незламного оптимізму та розвитку для процвітання рибної галузі України. Такі змагання сприяють популяризації спортивного рибальства та здорового способу життя.

Довідкова інформація: На XVI чемпіонаті світу з ловлі риби на мормишку з льоду, який пройшов 26-27 січня 2019 в Болгарії, команда України також здобула бронзу.

Коментарі