Про наш сайт, сезон рибалки та інші підсумки 2012 року
Блог

Підходить до кінця черговий 2012 рік. По хорошій традиції всі зазвичай підбиваються підсумки, я не буду виключенням.

Статистика.

За цей рік нашому сайті відбулось 225 709 відвідувань і 1 936 514 переглядів сторінок. В середньому одна людина за візит перебуває на сайті 7 хвилин. Кожне четверте відвідування — нове. У червні, липні  й серпні в деякі дні на сайт заходило більше 1000 людей в день. Воно й не дивно, адже ці місяці найпопулярніші для рибалки в наших краях.

93,63% відвідувань з України. Відвідувачі проживають в таких містах:  Рівне 44,30%, Київ 23,55%, Львів 9,06%.

Про що говорить ця суха статистика? Про те, що наш сайт є цікавим для рибалок. Дивно те, що він є суто про рівненську рибалку, а його переглядають щодня більше 500 людей!

Майже чверть мільйона переглядів за рік, як для мене то це дуже хороший показник. Млинець, це просто дуже хороший показник! Сайт же на даний момент дуже локальний, суто рівненський.

До відома власників водойм: якщо ви хочете, щоб про вашу водойму дізнались тисячі людей (потенційних клієнтів) в мережі інтернет — welcome! Пишіть нам про свої водойми на пошту info@rivnefish.com – ми відповімо кожному.
Дивіться скільки інформації про водойми на сайті вже є: починаючи від видів риб і закінчуючи характером дна. І все це зроблено на чистому ентузіазмі. Тут знайдеться місце і для вашої водойми!

Що нового сталось на сайті.

Всі зміни ми записуємо ось тут http://rivnefish.com/changelog/

Туди ж пишуться і наші нові фічі, які ми хочемо реалізувати. Як видно, головна фіча, яку ми зробили в цьому році — це наш форум. Форум не новий, він починався як rybalka.rovno.ua але після дуже неприємних подій власники були змушені переїхати на домен rubalko.com.ua і відділитись від РОФРС. І потім ми додали форум вже до нашого ресурсу. РОФРС собі успішно переїхали на свій власний ресурс. Ну що ж, в кожного свій шлях. Моя особиста думка: це все є не правильним, в корені. Навіщо розділяти всіх рибалок міста Рівне? Нащо в нашому місті аж три сайти про рибалку? Третім я плюсую carp.rv.ua, ці хлопці теж відділились від РОФРС. Люди, схаменіться! Невже не можна всім разом жити дружно? Але час розставить все на свої місця.

Звичайно, головна фішка нашого сайту — мапа. Ми в цьому році її абсолютно переробили, перенесли всі дані в базу даних. Тепер у нас немає проблем з розширенням і збільшенням контенту. Всього водойм на даний момент — 132. Лишилось лише заповнити всю Україну-неньку поплавцями 🙂

До відома програмістів: якщо ви відчуваєте себе не слабенькими спеціалістом в PHP і хочете застосувати свої навички на практиці, чи просто реалізувати класні ідеї — welcome! Пишіть нам, пошта та сама info@rivnefish.com

Особисто мій рибальський сезон 2012

Як це не дивно, але сезон по великому рахунку не вдався. Жодного разу я не привіз додому хоча б з відро риби. Натомість в 2011 році таке траплялось майже після кожної рибалки на платній водоймі. Жодного трофея я не взяв: ні тобі пудового карпа, ні дебелого карася. Все було до кілограма. Хоча був на приблизно 40 рибалках! Звіти зі всіх тут викладені на блозі.

Хто винен і що робити далі? Мабуть винні власники водойм та браконьєри. А потрібно й далі шукати рибні місця та підбирати ключик.

Та все ж таки хоча виїзди й були не дуже вражаючими за результативністю, але насолоду приносили. Особливо мене порадували рибалки на річці Стир. Нарешті я там розловився по-справжньому.

Щодо снастей, то найбільші надії мої були на супер фідер англійського виробництва PRESTON DUTCH MASTER 14′ 2″. За сам фідер та котушку мені довелось викласти майже купу грошей.  Я не рахую усілякі кормушки, лески, гачки, повідки  й спеціальні методні прикормки. Я цим фідером спіймав аж одного карася. FAIL

Натомість дуже сподобався Shimano Naxave Winkle Piker 240 Легесенька, елегантна і дуже кльова палка! А як нею приємно нею тягнути карасика з глибини, відіграє весь бланк. Відчуваєш себе частиною снасті. Дуже, дуже класний пікерок, я вкрай задоволений покупкою!

Ще одне відкриття цього сезону — вудка New Hunter b400.

Вудка і карась

Купував я її для свого малого, але раз її взяв до рук і вже не міг не ловити нею. Для умов річки Стир в тих місцях де я ловлю вона підходила просто ідеально.

Але, нехай вас не вводить в оману цифра 400 — це виробник заміряє коліна у розібраному вигляді, тому коли розкладається вудка має довжину всього 3,5-3,6 метрів.

Вудка просто бомбезна, свої гроші відробила вже на другій рибалці! Тягнеш карася в 250 грам з річка як вертольота, боротьба з лящем до кілушки перетворюється на шоу! Ловити навіть плотвичку – дуже кльово, вудка добре в’яже рибу і передає колосальні відчуття на руку. Особисто я всіляко рекомендую всім цю вудочку, для махової ловлі – саме то.

Лящ та New Hunter 400

Але через свою маленьку довжину такою вудкою на озерах й ставках особливо не половиш, поплавок плаває біля бережка 🙂

Тому цього сезону на всіх ставочках я майже завжди застосовував таку тактику:

 • на основний свій фідерок ставив методну кормушку і солідну наживку у вигляді багатьох личинок і хробаків, але повідок звичайний. Закидав на середню та середньо-далеку дистанцію
 • на пікер ставив легеньку кормушечку та звичайну наживку у вигляді 1-2-3 опаришів, кидав на малі та середні відстані
 • на англійській фідер вішав методні кормухи великої ваги та ставив волосяну оснастку, кидав якнайдалі від берегу в перспективні місця, але рідко коли вдавалось закинути далі звичайного фідеру.
 • якщо кльов не дуже — кидав ще й вудку біля комишів

З цього всього найкраще працював пікер, потім фідер, потім вудка. А тяжкий далекобійний фідер взагалі не працював. Такі пироги.

Моя власна прикормка чомусь працювала не так добре як хотілося б.. Зате добре ловилось на трапперівську.

Майже на всіх безкоштовних водоймах я ловив облизня (на Поліссі, в Хотині, на Горині, в Федорівці та інших), а на платних водоймах потравляв в некльов. Ну й грець з ним. Не пощастило зараз — обов’язково пощастить потім!

До відома рибалок: якщо ви класно вмієте ловити рибу і хочете поділитись своїм досвідом з юними неофітами — welcome! Пишіть звіти з рибалок, ми навіть величезну кнопку на зробили для того 🙂 Та й просто пишіть нам на пошту info@rivnefish.com — буде приємно познайомитись і поспілкуватись.

Плани про рибалку на 2013

Я взагалі не знаю, чи вийде мені так само частенько їздити знову. Сподіваюсь що все буде добре.

З обновок дуже хочу собі придбати більш-менш нормальний підсак, адже саме через його відстуність та поганість чимало риби було втрачено в цьому році 🙁

Також хочеться мати відеокамеру з HD якістю, але то вже губозакатна мрія, адже я вже й так придбав собі не дешевого фотіка Тому якість звітів по-ідеї має суттєво покращитись.

І найголовніше: сподіваюсь, що ми відкриємо якісь нові по-справжньому рибні місця. Або старі наші точки розквітнуть з новою силою і будуть радувати стабільними уловами!

Плани про наш сайт на 2013

так, запишу їх тут, щоб потім з гордістю викреслювати всі реалізовані фічі:

 1. Додати водойму на сайт може кожен користувач
 2. Додати водойми Волинської, Львівської і Тернопільської областей
 3. Реалізувати рейтинг водойм
 4. Повністю реалізувати можливість вставки нашої карти на інші сайти
 5. Додати в опис кожної водойми шматок мапи, зі зображенням цієї водойми
 6. Знайти людей, так само (ну або майже так само) хворих на рибалку з інших областей, щоб вони теж наповнювали мапу водоймами
 7. Збільшити загальну кількість підписників в соціальних мережах хоча б до 500 людей
 8. Змінити пошук на сайті на якийсь більш продвинутий. По правді кажучи я вже пробував, але нічого не вийшло 🙂
 9. Тісніше співпрацювати з іншими сайтами в мережі Інтернет, наприклад інтегрувати їм нашу мапу
 10. Розробити нарешті логотип

Ну ось і все, що я хотів би написати в цей передноворічний день. Сподіваюсь, що вам дорогі читачі наш сайт цікавий і корисний. Читайте його й далі, публікуйте свої звіти з рибалок, діліться рибними місцями. Адже ми – однодумці. Наша мета – щастя. Наше бачення світу – у єднанні з природою.

Вітаємо всіх з наступачим 2013 роком!

 

Коментарі